Feest bij V.V.O. Na het eerste bericht in dit gewaardeerd periodiek zijn de tongen goed los gekomen. Voornamelijk in positieve zin, maar ook nog vragen in de trend van: Waar laat ik mijn paard? Tja, daar heeft de feestcommissie nog niet over nagedacht. Maar dat zullen we gaan doen en we zullen zeker parkeergelegenheid vinden voor Uw edele al of niet stalen ros. Een ander punt is: Entree. Bij de klapdeuren hoeft U niets anders achter te laten dan Uw wapen. Er gaan geruchten, dat vaders in onderhandeling zijn met hun zoon omtrent het gebruik van het klapperpistool. Entree wordt dus niet geheven, het eten is gratis en de "attrakties" trouwens ook. Alle kosten worden betaald d.m.v. de drankomzet. Aangezien dit een nogal gammele begroting oplevert willen we, zeker i.v.m. het eten, van tevoren weten of U komt. Spelende leden kunnen zich binnenkort bij hun elftalleider opgeven. Alle andere leden krijgen een dezer weken een opgave-formulier thuis bezorgd. "Heeft U 15 mei al in Uw agenda staan?" Hawgh, ik heb gezegd. Opgeven peuters: Beste ouders, Op vrijdag 2 april a.s. kunt u samen met uw peuter die vóór 1 juli 1994 2 jaar is, hem/haar op komen geven. Vanaf 10 uur staat de limo nade en koffie klaar. U kunt dan kennismaken met de leidster en rustig alles met uw kind bekijken. Het inschrijfgeld a 5,- graag bij inschrijving betalen. Als u vragen heeft kunt u terecht bij de leidsters of één van de aanwezige bestuursleden. Tot ziens bij de peuterspeelzaal. Bestuur en leidsters 't Rommelhöfke. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oooo- Met onze bloemen, gekocht aan Uw deur, krijgt Uw Paasfeest meer kleur!!!! Bloemenaktie zaterdag 10 april KORFBALVERENIGING OOSTRUM ~l L J 11 IMS -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0- VOETBALVERENIGING OOSTRUM r

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 9