Joosten, Gerrit Rutten, jaard. Wim Kessels, Herman de Kleijn, Jeu Arts, gest. jaard. Gerardus Camps en Jacoba en Rosalia Hillen, Hendrik en Jo Jeucken en overl. tam., Theodora van Arsen-Loonen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse fam. (Koor Harmony). Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Witte 14.30 u. Donderdag 19.00 u. Vastenaktie 1993. Denkt u aan de vastenaktie 1993 voor zuster Truus Lemmensü Mochten de leden van onze karnavalsvereniging u niet thuis aantreffen als zij de envelop voor zuster Truus Lemmens komen halen, dan kunt u uw bijdrage nog altijd op de pastorie afgeven. Maandelijkse collecte. In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. Palmzondag Zondag a.s. 4 april begin van de goede week. Proberen we deze H. Week zo goed mogelijk mee te beleven, te beginnen met vandaag. Het zijn de dagen waarin we in het bijzonder de geweldige daden van onze Heer gedenken. Het ging allemaal om ons. Wat hebben wij nu voor Hem over? Te beginnen al deze week. Onder alle H. Missen van zaterdag en zondag is er wijding van de palmtakken. Na de H. Missen zullen de manden met palmtakjes achter in de kerk geplaatst worden en kunt u bij de misdienaars een palmtakje in ontvangst nemen om het thuis op het Kruis te plaatsen als een zegepalm. Hopelijk heeft het kruisbeeld ook bij u thuis nog een betekenisvol plaatsje in uw woning. Witte Donderdag Om 14.30 uur: viering van het Laatste Avondmaal voor de leerlingen van Erik Schuurmans, Paul de Beer, Ralph Kessels, Ivo Gielen. Karlijn Jacobs, Ursula Cornelissen, Saskia Janssen, Lizette Janssen. Gwenda Nielen, Bianca Camps, Linda Stammen, Marjolein Moraal. Martijn Kampen, Maurice van Mill. Maike Koch, Fieke Basten, Linda v.d. Wielen, Annet Jeucken. 4

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4