Aan alle oud-inwoners van Leunen en Veulen Aan degenen die de historie een warm hart toedragen. Een werkgroep is, na vele jaren voorbereiding, erin geslaagd het boek "Terug in de Tijd", een greep uit de geschiedenis van Leunen en Veulen, op de lezersmarkt te brengen. Alle gezinnen uit beide dorpen krijgen dit boek gratis aangeboden bij gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de Rabobank Leunen (15 mei a.s.). Veel belangstelling voor dit fraaie boek is er ook buiten deze twee dorpen. Het boek, gebonden in A4 formaat, telt meer dan 200 pagina's en is verlucht met 250 foto's. In 9 hoofdstukken behandelt het diverse interessante facetten van de Leunse en Veulense historie tot 1993. :^Naast veel lees- en kijkplezier zal dit boek bij sommigen gevoelens van v nostalgie oproepen. Om ook u in de gelegenheid te stellen in het bezit te komen van dit waardevolle boek, voor u zelf of als relatiegeschenk, kunt u tot 31 maart intekenen. U gelieve dan onderstaand formulier in te zenden aan "Rabobank Leunen, Albionstraat 26, 5809 AD Leunen", telefoonnummer: 04780 - 82 4 24 Tot en met 31 maart 1993 Intekening tot en met 31 maart 1993 Ik bestelexemplaren van het boek "Terug in de Tijd" voor ee prijs van 39, 90 per stuk. Het boek wordt door mij/zo spoedig mogelijk na 28 mei 1993 opgehaald bij de Rabobank te Leunen. Ik geef toestemming het verschuldigde bedrag ad af te schrijven van mijn betaalrekening. Deze afschrijving zal plaats hebben rond 20 mei. Naam: Tel.: Adres Postcode: Woonplaats: Rekeningnummer: Handtekening: Indien een ander het boek/boeken kan ophalen dan de naam van de betreffende persoon opgeven. Luister aanstaande woensdag naar radio Venray (Lokale Omroep) aanvang 21.00 uur. 7 hierlangs afknippen

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 7