Vastenaktie 1993 de opbrengst van de vastenaktie van dit jaar is ook weer volledig bestemd voor onze dorpsgenote: Zuster Truus Lemmens, werkzaam in Carachi. De volgende week zult u in het Oostrums Weekblad een envelop aantreffen waarop vermeld staat: Vastenaktie 1993 Zuster Truus Lemmens. Leden van onze karnavalsvereniging komen daarna deze envelop bij u ophalen, graag natuurlijk gevuld met 'n warme bijdrage voor die vele verschrikkelijke stumperds die 'n warm thuis vinden bij zuster Lemmens. Laat onze karnavalsvereniging voor dit bijzonder mooie doel niet in de kou staan, maar ontvangt ze vriendelijk. Aan alle parochianen van Oostrum Parochie-vergadering Op donderdag 1 april a.s. zal in het Gemeenschapshuis om 20.30 uur de jaarlijkse parochie-vergadering gehouden worden. In deze vergadering zal door het kerkbestuur en door het bestuur van de Stichting Gemeenschaps huis verslag worden gedaan over het boekjaar 1992. Tevens wordt informatie gegeven over alle lopende zaken. Met name zal daarbij aandacht worden besteed aan de restauratie van ons monumentale kerkgebouw. Voorts zullen diverse andere zaken aan de orde komen, waarbij o.a. mededelingen zullen worden gedaan over de aanleg van een zogenaamde kerkradio en de moge lijkheden van aansluiting op deze radio. Zoals gebruikelijk bestaat uiteraard gelegenheid tot het stellen van vragen. Het financiële verslag van de Parochie is in deze uitgave afgedrukt, dat van de Stichting Gemeenschapshuis is ter vergadering aanwezig. Nadrukkelijk wordt vermeld dat deze verslagen uitsluitend zijn bedoeld ter informatie van de Oostrumse gemeenschap en niet mogen worden overgenomen ter publicatie elders, in welke vorm dan ook. Bij deze nodigt het Kerkbestuur en het bestuur van de Stichting Gemeenschapshuis u uit voor deze Parochie-vergadering op donderdag 1 april a.s. om 20.30 uur in het Gemeenschapshuis. Wij rekenen graag op uw aanwezigheid! Het R.K. Kerkbestuur van Oostrum. Stichting Gemeenschapshuis Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda: 30 maart: L.V.B. - O.V.B. Tuinarchitect F. Ruyten 31 maart: K.B.O. Jaarvergadering 03-04 april: Kamp gr. 6 en 7 de Aide Beek 10 april: Paasaktiviteit peuters en kleuters Aide Beek 10 april: Oud ijzeraktie V.V. Oostrum 12 april: Autopuzzeltocht Aide Beek 4

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4