Kerkberichten L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 27 maart - 4 april Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag ^Pinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Toediening van het H. Vormsel door Vicaris Punt. Voorde Vormelingen, Piet Direks, Papa Vermeulen, Opa Mulder (kinderkoor). Overt, ouders Jans-Verheggen, Anton Janssen. Wim Janssen en dochter Nelly, Alfons op 't Veld, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse fam., Harry Valckx en overl. fam., (Gem. Koor, Volkszang). Hanneke van Arsen-van Soest. Jan Verheijen. Toos Bernaerts. Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Eerste vrijdag van de maand 09.00 u. Herman de Kleijn. Zaterdag 19.00 u. Leo op 't Veld. Wim Pluk, overl. ouders Pelzer-Jans- sen, gest. jaard. Jacob Vermeulen en Wilhelmina Verhaag, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Jans- sen-Wolters, Harrie Claessens, Theodora van Arsen- Loonen (namens de buurt), Giel Vennekens en echt genote en wederzijdse fam., Harry Vermeulen en overl. fam. Vermeulen. Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Lizette Janssen, Saskia Janssen. Ursula Cornelissen, Bianca Camps. Zondag 08.30 u. Rogier Peeters, Richard Duin, Noud v.d. Mortel, Marco Janssen. 10.00 u. Judith Philipsen, Annet Jeucken, Susan Janssen, Maud Lepsi. Attentie! Zaterdag a.s. 27 maart zullen 34 kinderen het H. Vormsel ontvangen. De meeste banken in de kerk zullen gereserveerd worden voor de Vormelingen, hun ouders en verdere familieleden. Wil u daar rekening mee houden? Boeteviering Omdat de Palmzondag het Lijdensverhaal wordt voorgelezen, houden we reeds in dit weekend - zondag 28 maart - in beide H. Missen de Boete viering, als voorbereiding op het grote feest van de Kerk: het hoogfeest van Pasen. 3

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 3