11 Engeland is beroemd om zijn fraaie tuinen en kastelen en u krijgt nu een uitgelezen kans om met de grootste TUINENREIZEN specialist heel voordelig kennis te maken met dit toch zo bijzondere land. Onder zeer deskundige begeleiding nemen wij u mee op een korte maar schitterende reis langs beeldschone tuinen en romantische kastelen in het graafschap Kent in Zuid-Engeland. Het land waar hovenierschap tot ware kunst wordt verheven. Mis deze kans niet en boek op één van deze speciale reizen met De Jong Intra Vakanties. UW HOTEL U logeert in het uitstekende 4 sterren hotel Stakis in Maidstone. Alle kamers zijn ruim en modern ingericht, kleurentelevisie, broekenpers, haardroger, minibar en koffie- en thee faciliteiten en een luxe badkamer. Het hotel beschikt over een prachtige lounge, restau rant, bar, en een leisure centre met prachtig overdekt verwarmd zwembad met whirlpool en een zeer uitgebreide fitnessruimte. HET VERLOOP VAN DE REIS Donderdag: Vertrek om 08.00 uur vanaf Utrecht, 9.00 uur vanaf Rotterdam C.S. en 09.45 uur vanaf Breda met de bus naar Vlissingen. Wellicht komt u op eigen gelegen heid - per trein of per auto - naar Vlissingen, waar u om 11.00 uur inscheept op de Olau Brittannia, één van 2 ruimteschepen van de Olau Line, de mooiste en grootste veersche pen van de Noordzee. Aankomst in Sheerness om 18.00 uur. We rijden rechtstreeks naar ons hotel in Maidstone waar we om ca. 19.30 uur zullen aankomen. Na het in checken diner en overnachting. Vrijdag: Na het ontbijt brengt de bus u naar Leeds Castle, één van de meest roman tische en oudste kastelen in het Koninkrijk. U wordt hier rondgeleid door een Nederland se gids. Rond het kasteel liggen prachtig aangelegde tuinen, ooit ontworpen door de be roemde Russel Page. Emmetts Garden is een andere tuin, waar voorjaarsbloeiers als azalea's, rhododendrons en prunussen een belangrijke rol spelen. Tevens hebben wij vanaf de Ide Hill een fabelachtig uitzicht over de Weald of Kent. Daarna terug naar ons hotel voor diner en overnachting. Zaterdag: Eerst brengen we een bezoek aan één van de mooiste en beroemdste tuinen van Engeland: Sissinghurst Castle Garden van de al even beroemde Victoria Sackville- West. Een must voor iedere tuinliefhebber! Natuurlijk bekijken we de White Garden, ter wijl de Azalea's bij de Lime Walk waarschijnlijk in volle bloei zullen staan. Op welk mo ment we ook een bezoek aan deze schitterende tuin brengen, altijd weer is er het nodige ^te genieten. Na de publunch bezoeken we een voorjaarstuin bij uitstek: Crittenden House. In deze privétuin bevinden zich veel unieke heesters en bomen die hun uitbun dige bloei tonen. Daarna terug naar ons hotel in Maidstone voor diner en overnachting. Zondag: om 11.00 uur schepen we weer bij de OLAU-Line in, waarna de comfortabele boot ons weer naar Vlissingen terug brengt. Om 19.00 uur arriveren we weer in Vlissin gen, vanwaar de touringcar u desgewenst weer terug naar uw opstapplaats terugbrengt. Bij de prijs is inbegrepen: overtocht Vlissingen - Sheerness v.v.; vervoer tijdens de gehele reis per luxe-touringcar; op tuinengebied deskundige reisleiding; 3 overnach tingen in een 4 sterren hotel in Maidstone; 3 continentale ontbijten en 3 diners. Niet inbegrepen zijn: verzekeringen; lunches (ca. 10,-- per lunch per persoon); entrees voor de tuinen: (ca. 50,-- per persoon).

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 11