Stille Omgang 1993 !n de nacht van zaterdag 20 maart op zondag 21 maart wordt zoals elk jaar de Stille Omgang te Amsterdam gehouden. Ook dit jaar trekken zo ongeveer vier tot vijfhonderd vrouwen en mannen uit Noord-Limburg en Oost-Brabant samen naar Amsterdam voor de nachtelijke omgang. Na de Stille Omgang volgt een plechtige Eucharistieviering in de kerk van de Krijtberg aan het Spui. De intentie verwijst naar de problemen die hier en in vele andere landen leven en luidt: "Maak ons herbergzaam voor allen rondom ons". Ook vanuit Oostrum vertrekt er een bus. Deze vertrekt om half negen bij de kerk. Om half tien is er een gezamelijk lof in Cuyk. Hierna vertrekken de bussen gezamelijk richting Amsterdam. Omstreeks middernacht is in Amsterdam een koffiepauze in de beurs. Daarna volgt de Stille Omgang met tot besluit een plechtige Eucharistieviering. Na een korte koffiepauze vertrekt men weer huiswaarts. De kosten bedragen inclusief twee maal gratis koffie 25.- Kaartjes voor deze Stille Omgang zijn verkrijgbaar tot 14 maart bij F. Schelbergen Mgr. Hanssenstraat 35 tel. 81 9 67. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- O OoStRuM Karklingels en Karklingelinnekes De wereld is wer ien zien normale doen Toch göt mien gedachte nor nog gén 2 waeke terug, den tied van toen Mit trots meug ik zegge: "Aostrum het meziek ien ut laeve". En wat hebbe we enne schitterende carnaval kunnen belaeve. Meense wat ware gillie goed dit jaor Zoeë stoontte de kiender mit schitterende taekeningen klaor De Eiken (zuipen) hofkapel en Ut Göt zorgde vur de muziek en serenade De Aostrumse horeca vur ut bier en de limonade De carnavalsvereniging die dit alles het meugelek gemakt Zorgde vur enne schitterende carnavalswage De buurt makte van os huus en sprookjespelies, gedurende dees dage. Meense, allemol hartstikke bedankt!!!! Prins Maarten Den Urste 8 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 8