met een Scheidsrechter Oriëntatie cursus (S.O.K.) te starten in Horst. Met dit initiatief hopen wij het groeiende tekort aan scheidsrechters enigszins tegen te gaan. Tevens bieden wij u hiermee de gelegenheid om ook in het nieuwe seizoen weer te kunnen beschikken over voldoende gediplomeerde wedstrijdleiders. Wij doen een dringend beroep op u, om onder uw leden te informeren wie geïnteresseerd is in het volgen van één van deze opleidingen en om deze personen dan ook per omgaande aan te melden. Een eventueel te groot aantal aanmeldingen is geen probleem: In dat geval zal in dezelfde periode een tweede cursus georganiseerd worden in het rayon Horst-Venray. De cursus bestaat uit zes lesavonden van ieder drie uur met aansluitend een examenavond. De cursus zal waarschijnlijk gegeven worden op de maandagavond. De kosten bedragen 25,- p.p. (inclusief lesmateriaal). - Enige voorwaarde voor deelname is een minimum leeftijd van 16 jaar. Uw inschrijving middels onderstaand strookje dient vóór 12 maart a.s. binnen te zijn bij: Bestuur V.V. Oostrum tel. 88 6 73. De kosten worden door ons vergoed, mits u ook wedstrijdleider wordt op zondagmorgen. <p VOETBALVERENIGING OOSTRUM Feest bij V.V.O. Zaterdag 15 mei is het zover: Het jaarlijkse feest van V.V.O. 's Middags is er tussen 2 en 5 uur feest voor de jeugd (B t/m F). Er zijn allerlei spelletjes, prijzen wat te eten en dus wordt het zeker gezellig. 's Avonds vanaf 8 uur is het feest voor leden, spelers, veteranen, A jeugd, sponsors etc. Kortom voor iedereen. Er is muziek, het een en ander te eten en attracties om uw moed, kracht en behendigheid te testen. De hele dag en avond staat in het teken van het WILDE WESTEN en is gepaste kleding zeer gewenst. V 12 r s

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 12