buurtvereniging stationsweg oostrum vriendkhöpcfoor spmgnv^^ing Boerebruiluft 1993 Na een actieve voorbereiding was het dan zover, de grote dag dinsdag 23 Febr. Vanaf het begin zo rond 13.00 uur hing er in de buurt een gezellige, ontspan nen sfeer, waarvan de basis zorgvuldig was gelegd door een actieve werk groep, die er alles aan gedaan had om een voortreffelijk feest te organiseren. Met muzikale begeleiding van Joekskapel Ut Göt trok de stoet vanaf de Stoffelhoeve vrolijk naar Café van Dijk, vervolgens via een uitgestippelde route, incl. de aangesloten andere bruiloftsgasten groot en klein, met in hun midden het prachtige speenvarken en de fraai opgemaakte krentemik. Aangekomen in het Gemeenschapshuis, bleek al snel dat dit bijna te klein was voor deze happening. Vorst Bert opende de bruiloft met een brede lach op zijn gezicht en de gedachte dit wordt een prachtig sluitstuk van Karnaval 1993. Ceremoniemeester Math Arts nam met veel plezier de microfoon over om op zijn eigen manier de aanwezigen enkele gezellige uren te bezorgen, 'n taak die hem op het lijf is geschreven, wat duidelijk bleek uit de spontane reacties van de aanwezige gasten. Dit was geweldig. Overigens waren de 8 hoofdrol spelers een gewillige prooi voor hem. Het bruidspaar werd door Prins Maarten 1 op een heel speciale manier in de onecht verbonden. Het bruiloftslied, gezongen door het "Vriendschapstrio", kionk als een heer lijke meezinger door de feestzaal. Het traditionele verenigingskado werd aangeboden, dit vooraf gegaan met een wandelliedje, waarvan al snel bleek dat de voorzanger geen geboren zanger is. De gebruikelijke muzikale serenade van Ut Göt, kreeg de gasten wederon van de stoelen, om aansluitend het Bruidspaar te gaan feliciteren, waar door de drukte geen eind aan leek te komen. Ook na de bruiloft was het erg gezellig wat de organisatie bijna problemen bezorgde, omdat er om 18.30 uur voor 165 personen gedekt moest zijn die met z'n allen boeremoes kwamen eten. De verleden jaar door de korfbal vereniging in het leven geroepen Boeremoesparty blijkt een goede greep, gezien het aantal deelnemers, wat overigens met dit aantal bijna het maximum is. Na een gezellige slotavond kunnen wij als buurtvereniging terecht zeggen, dit was een geweldige mooie dag, waar velen nog lang met plezier aan terug zullen denken. 12

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 12