13-14-15- 16 juli: 15 juli: 02 sept.: 07 sept.: 21 sept.: 23 sept.: 28 sept.: 12 okt.: 16 okt.: 27 okt.: 09 nov.: 30 nov.: 30 nov.: 15 dec.: 16 dec.: 21 dec.: 30 dec.: Fietsvierdaagse "de Peel" O.V.B. Fietsvierdaagse L.V.B. Oriëntatiespel O.V.B. Opening winterseizoen L.V.B. Bereiden en smullen champignongerechten L.V.B. Bereiden en smullen champignongerechten O.V.B. Wandeloriëntatietocht O.V.B. Bloemschikken L.V.B. Lezing stervensbegeleiding O.V.B. Uitwisseling in Tienray O.V.B. Excursie Intratuin O.V.B. Sinterklaasviering L.V.B. Natuurfilm uit de regio. Het markante van het alledaagse L.V.B. Kerststukjes maken L.V.B. Kerstviering O.V.B. Kerstviering L.V.B. Wafelaktie -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Peuter- kinder- en jeugdkaartjes Deze zijn te koop op de betreffende bals of op het adres Randenrade 50, Oostrum. Vastelaoveskrant Ook deze is nog verkrijgbaar op het adres: Randenrade 50, Oostrum. Boerebruiloft Entreekaartjes zijn verkrijgbaar op het adres Randenrade 50. Kosten 5,~ p.p. Leden hebben gratis entree maar moeten wel in het bezit zijn van een entreebewijs. Optocht Opgave is nog steeds mogelijk bij Wien Staaks, tel. 88144 of Paul van Bergen, tel. 12179. School-carnaval Vrijdag 19 februari wordt er op de basisschool carnaval gevierd. Dit carnavalsfeest begint met een optocht. 13.11 Uur start optocht op het schoolplein. Route: Watermolenstraat - Randenrade - Hoefslag - Klooster straat - Asselberghsstraat - Vlasakker - Mgr. Hanssenstraat (-via pad op dorpsplein naar school terug). Hierna wordt het feest voortgezet op school. Op het pleintje waar het "bolwerk" staat wordt de "Vastelaovend" 1993 officieel geopend. Voor degenen die aan de optochtroute wonen vragen we, indien mogelijk, om versieringen aan te brengen en eventueel te zorgen voor carnavalsmuziek. Bij voorbaat dank. Verder wense weej ieder enne schonne en plezierige vastelaovend toe. 8

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 8