Zondag 8.30 u. Iris van Dijk, Judith Philipsen, Susan Frederix, Annet Jeucken 10.00 u. Susan Janssen, Maud Lepsi, Maud Kessels, Kim Kessels Woensdag 24 februari: Lizette Janssen, Gwenda Nielen, Bianca Camps 19.00 u. Fieke Basten Aswoensdag Op Aswoensdag zijn er 2 H.Missen - om 9.00 uur en 19.00 uur. Na elke H.Mis zal het Askruisje worden uitgereikt. Aswoensdag en Goede Vrijdag blijven verplichte vasten- en onthoudings- dagen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o A Jeugdprins Bas I vorst Rob, nar Sjoerd en de swingende road van vertien nuedige ow hartelijk uut urn os te bezuuke op de receptie van de jeugdprins van Oastrum, Lull en de Boshuuze die gehalde werd op zondag 21 fibbrewarie ien zaal de Karklingel te Oastrum de receptie begint noa de plechtige karnavalsmis urn 11.11 uur. Tot zondag -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Orde van verdienste postuum toegekend an Jan Raedts De carnavalsvereniging "de Karklingels" het eur högste onderscheijing, de Orde van Verdienste, ien aoverleg mit ut werkcomité Aostrum postuum toegekend an Jan Raedts. Jan het zien verenigingswaerk waor heej nog vur stoond nie af kunne make. Op 6 juni 1992 is heej gehieël onverwaachts tiejes zien vakantie aoverleeje. Beej ut noeme van de naam Jan Raedts kömt metieën ut beeld nor vurre van de "Verenigingsmins". Van jongsaf aan is Jan hieël nauw betrokke gewist beej ut Aostrums verenigingslaeve. Binne veul vereniginge, waorien heej aktief was, koste steeds en beroep op urn doen. Waor nueëdig was heej bereid en verantwoordelukke taak op zich te neme. Nao ennen tied as speuler beej de voetbalclub noom heej de taak van penningmaester op zich. Veul jaore het heej dees funktie beklaed. Ok dur zien ienzet is sportpark "de Spar" uutgegroeid tot wat ut now is. Jan behuurde ok tot de groep oprichters van de tennisclub, en ok hier was heej 'schatkiestbewaarder'. len 1989 wier Jan benuumd tot Opperkarklingel van de carnavalsvereniging 4

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 4