Afdeling Jeugd. Jeugddorpencompetitie 1993. Vorig jaar is voor de eerste keer een dorpencompetitie voor de jeugd gehouden met goede resultaten voor de Oostrumse In Poule A behaalde de Mix 1 de tweede en de M.D. 2 de vijfde plaats. De jongens dubbel van 10 jaar werden in de B Poule kampioen! Het ko mende seizoen willen de aangesloten verenigingen dit toernooi weer opzet ten en hopen dat er zoveel mogelijk teams deelnemen. Er wordt gespeeld op woensdagen van 16.00 tot 19.00 uur uiterlijk. De speeldata zijn de woensdagen in april met uitzondering van 14 april en de woensdagen in mei. Het gehele programma is uiterlijk 3 juni afgewerkt. Er wordt gespeeld per onderdeel mits voldoende deelname, t.w. Mix, jongens- en meisjes dubbel. Per team worden minimaal 4 personen opgegeven, het maximum is vrij. Er wordt ingedeeld op sterkte, dus niet op leeftijd. De opgegeven teams worden in poules ingedeeld. Per poule wordt een wisselbeker beschikbaar gesteld en voor de deelnemers van het winnende team een blijvend aandenken. Voor de deelnemers zijn er geen kosten aan verbonden, wel sportiviteit. Als er veel deelnemers zijn kunnen we meerdere teams vormen waardoor de competitie spannender wordt. Doe mee en geef je op uiterlijk vóór 19 februari bij Gonny Wilms, Oosterthienweg 24, tel. 83546. Opgave dorpencompetitie jeugd Naam: Adres: Leeftijd: Inleveren vóór 19 februari en mee doe dus. op carnavalsmaandag en -dinsdag is de bank de gehele dag gesloten 13 TENNISVERENIGING OOSTRUM Rabobank

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 13