Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 13-21 februari. Overl. ouders Graat-Verhaag, overl. familie van Heijster, overl. ouders Houwen-Jacobs, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen. Harrie Claessens, overl. ouders Volleberg-Litjens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Piet Litjens, Lei en Gèr Janssen, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie. (Gemengd Koor). Tot zekere intentie Jan Verheijen Toos Bernaerts Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Voor een zieke Jeu Arts, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Bair van Dijk, Marion Vermeulen, Jac. v.d. Munckhof, Gerd Janssen (namens de Joekskapel) Toon Thielen, Huub van de Venne, Aphons Op 't Veld, Theodora van Arsen-Loonen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmonie) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Richard Duin, Niels Nielen, Rogier Peeters, Marco Janssen Zondag 8.30 u. Annet Jeucken, Susan Janssen, Maud Lepsi, Maud Kessels 10.00 u. Kim Kessels, Irene Camps, Saskia en Bianca Janssen Met vreugde en dankbaarheid verwelkomd! Bep en René de Kleijn-Bouten, van Goetzenhof 3, laten blij en gelukkig ons weten dat hun gezin op 1 februari uitgebreid is met 'n derde kind, ln zoon "Quint" broertje van Joyce en Boy. Wat dit nieuwe leven, dit kind voor hen betekent, spreken zij uit in de aankondiging op het geboortekaartje: "Een heel groot wonder". Een kindje waar ze naar verlangd hebben, dat al lang leefde in hun gedachten en gevoelens, maar toen ze het eindelijk in hun handen mochten nemen, waren ze toch 'n ogenblik sprakeloos. Hun verwon dering en bewondering, al of niet uitgesproken, zal wel ongeveer hierop neerkomen: "Wat geweldig, hoe groots in al zijn kleinheid, hoe wonderlijk Zaterdag 19.00 u. Zondag 8.30 u. 10.00 u. -Maandag 9.00 u. dinsdag 9.00 u. Woensdag 9.00 u. Donderdag 9.00 u. Vrijdag 9.00u. Zaterdag 19.00 u.

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 3