meegelopen waren, Chantal en Koen, werden onder luid applaus door Math netjes naar beneden gestuurd met de mededeling dat zij waarschijnlijk in de volgende eeuw aan de beurt zijn. Vervolgens kwamen de andere (honden) als getuigen, Toon van Ham en Henk Vermeulen uit hun hok, gevolgd door de ouders van de bruid Nel en Sraar Hoex, de ouders van de bruidegom, Marjan en Jos de Kleijn. Uiteinde lijk kwam dan nu het moment om te stoppen met de geheimzinnigheid rondom de namen van het bewuste bruidspaar. Als Bruidspaar voor 1993 haalde Math niemand minder dan Nellie en Jo Grijns van de Stoffelhoeve uit de honderen. Prins Maarten I zorgde op zijn manier voor de bekende verloving. Een erg ongeduldige bruidegom wilde ook weieens wat en kreeg de microfoon om de aanwezigen in de zaal te verrassen met een wel heel speciaal kado. Uit een dekenkist mocht de Karnavalsvereniging een nieuwe nar tevoorschijn halen en wel Jurgen van Soest. Toen was het de beurt aan ons eigen zangtrio "Het Vriendschapstrio" Math Pijnappels, die speciaal voor de boerebruiloft een lied geschreven had, Chantal Hoex en Inge Kreutz, die met hun zangkunst de hele zaal in bewe ging kregen, met dit schitterend lied. Na de traditionele verlovingsdans barste het geweld los, waarvan we nu kunnen zeggen, dit was geweldig, een geslaagde happening, waaraan velen een spontane bijdrage leverden. Dat ziet er voor de komende boerebruiloft dus veelbelovend uit. En zeer zeker met de medewerking van een talentvolle ceremoniemeester die wel voor alles een creatieve en smaakvolle oplossing heeft. Dus aanstaande bruilofts gasten maak uw borst maar nat; wij als buurtvereniging gaan er nog eens flink tegenaan om het laatste deel van de bruiloft zo goed mogelijk te organi seren. Graag tot ziens op de bruiloft van Nellie en Jo want... "Thuusblieve vergefde ow ège noëit". a Nellie Buurtvereniging "Vriendschap door Samenwerking 12

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 12