Boeremoes met worst Karnavalsdinsdagmiddag om 6 uur kan men in het Gemeenschapshuis Boeremoes met Worst komen eten. Wat moet men hiervoor doen?? 'n Kaartje kopen bij Math Arts, Stationsweg 108, Schildersbedrijf of Mia Holtackers, Westerthienweg 11. De kaartjes kosten 7,50 per stuk, voor de kinderen van de lagere school 3,75 per stuk. Dit kan tot uiterlijk zondagavond 14 februari a.s. J)it kunnen wij iedereen aanbevelen, dit mag u beslist v *et missen, want "Thuusblieve vergefde ow ège noeit" Buurtvereniging "Vriendschap door Samenwerking" Aldewieverbal Verloving van het Boerebruiloftspaar 1993. Zaterdag 6 februari j.l. was het dan zover, na een intensieve voorbereiding door een zeer actieve werkgroep mochten wij dan als buurtvereniging onze uitverkoren boerefamilie aan het Karklingelvolk presenteren. Dat onze leden achter de organisatie van de boerebruiloft staan was wel heel duidelijk, 's Morgens werd het Gemeenschapshuis o.l.v. deskundige versierders omge bouwd naar onze wensen, wat meteen al een prachtig visitekaartje was. Om 9.00 's avonds verzamelden de leden zich in heel creatieve kleding en een masker onder de arm bij Café De Karklingel. Het was een enorme grote -flroep waarbij de leeftijd geen rol speelde, hoewel het al meteen opviel dat de ,iugd erg goed vertegenwoordigd was en dat zij reclame gemaakt hadden onder hun vrienden en vriendinnen buiten onze vereniging was later in de zaal overduidelijk. Ceremoniemeester Math gaf nog wat noodzakelijke informatie door aan iedereen, waarna wij onder muzikale begeleiding van de Eikenhofkapel in een gezellige stoet naar het Gemeenschapshuis huppelden. Math opende het spektakel, het licht viel uit, de Housemuziek galmde door de zaal, het black light begon te flikkeren en toen startte de danswedsdtrijd. 'n Deskun dige jury greep 10 zeer goede housers eruit maar stopte deze voor de voorzichtigheid wel in honderennen, waar deze housers zowaar veranderden in echte rashonden. Deze honden werden er door Math op een door hem voortreffelijke manier een voor een uitgehaald. Twee puppies die stiekem 11 Nellie

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 11