Gemeente Ven ray. Publikatie. Afsluiting kruispunt Wanssumseweg/Witte Vennenweg/Mgr. Hanssenstraat. Fase 1:11 januari t/m 30 januari 199a. Doorpersing onder de Provinciale weg: Éénrichtingsverkeer op de Mgr. Hanssenstraat, waarbij inrijden vanaf de Provinciale weg niet meer mogelijk is; Éénrichtingsverkeer op de Witte Vennenweg waarbij uitrijden naar de Provinciale weg niet meer mogelijk is; Omleidingsroute is aangegeven. f Fase 2: 20 lanuari t/m 05 maart 1993 Doorpersing onder de Oostrumsche Beek en het leggen van transportleiding in de Mgr. Hanssenstraat vanaf het gemaal tot de Provinciale weg: afsluiten Mgr. Hanssenstraat voor alle verkeer vanaf de Hoefslag tot de Provinciale weg; Omleidingsroute is aangegeven. Fase 3: 01 maart t/m 12 maart 199a Aansluiten van de transportleiding op de doorpersing onder de Provinciale weg en aanvangen met het leggen van de transportleiding in de Witte Vennenweg: Éénrichtingsverkeer op de Mgr. Hanssenstraat, waarbij inrijden vanaf de Provinciale weg niet meer mogelijk is; Éénrichtingsverkeer op de Witte Vennenweg waarbij uitrijden naar de Provinciale weg niet meer mogelijk is; Omleidingsroute is aangegeven. Fase 4: 01 maart t/m 1 april 199.? Leggen transportleiding in de Witte Vennenweg: Éénrichtingsverkeer op de Witte Vennenweg vanaf de Oirloseweg tot de Provinciale weg waarbij inrijden vanaf de Oirloseweg niet meer mogelijk is; Omleidingsroute is aangegeven. Omleidingsroute Als omleidingsroute wordt in alle fasen, voor zover als nodig is, gekozen voor de Witte Vennenweg - Oirloseweg - Stationsweg - Mgr. Hanssenstraat. Busbediening De bus Wanssum-Venray (lijn 29) zal gedurende fase 1, 2 en 3 worden 12

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 12