4> OoST^uM Raoje Prins Raoje Wie wert den neeje Prins van Aostrum, Lull en d'n Boshuuze????? Raoje kunde vur iëne guide per naam tot een kwartier vur ut uutkomme van den neeje Prins, beej: Cafee-zaal van Diek 't Allemans cafee len ut parochiehuus onder ut prinsebal. De helft van den opbrengst wert as priezegeld an de winnaar(s) uutgekierd. Prins Raoje Raoje de Commissie Prins Raoje C.V. "De Karklingels" Raoje De Karklingels kunnen met z'n allen terugblikken op twee prima zittings avonden die afgelopen weekend in een sfeervol aangekleed gemeenschaps huis plaatsvonden. Het Kwartet Turn Turn, dit jaar in een iets gewijzigde samenstelling, liet ons op muzikale wijze kennismaken met de perikelen in het olympisch "dorp" Barcelona. Bandparodist Marni Deenen maakte gedu rende 20 minuten de zaal onveilig tot grote hilariteit van de "niet-slachtoffers". Oere Toe beklom voor de 13e keer de zittingsbühne en zong alle teksten van buiten. Geen ongeluksoptreden dus. De vier mannen van Rebarber Tiesj zorgden voor de pauze voor een muzikaal onthaal en een gemeenschappe lijk aerobic-oefening voor de hele zaal. Spitsvondige humor, mimiek en een portie lef het optreden van de zwervers- groep Now en! tot een groot succes. Helaas moet dan ook vermeld worden dat alle geluidscassettes in een mum van tijd uitverkocht waren. De enige buutreedner van de avond, kampioen van 1992 Ger Frencken, stond zijn mannetje in de zaal als voetballer. Joekskapel Ut Got begroette het publiek dit jaar in de creatie van de andere sexe. Volgens hen werden zij vervangen door de LVB maar de sfeermakende joekskapelmuziek was onmiskenbaar als vanouds. Het duo Oetgeslaope besloot beide zittingsavonden. De "Vot- mit-oere" en de "Moele-maeker" zorgden voor een doldwaas eind. Bedankt aan iedereen die aan deze zittingen meewerkten, als artiest of publiek, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11 STRUM ft ^carnavalsvereniging

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 11