In januari 1993 is het 75 jaar geleden dat muziekvereniging Sub Matris Tutelate Oostrum werd opgericht. Ter gelegenheid daarvan zal op zondag 17 januari 1993 om 10 uur een plechtige Eucharistieviering plaats vinden in de parochiekerk. Tijdens deze viering wordt tevens ons nieuwe vaandel ingezegend. Daarna bestaat de gelegenheid de Harmonie met dit jubileum te feliciteren van 12.00 tot 13.30 uur in het gemeenschapshuis, Watermolenstraat 1 te Oostrum. Wij zouden het zeer op prijs stellen U op deze receptie te mogen begroeten. Namens Harmonie Sub Matris Tutela H. Janssen, president J. Schuurmans, sekretaris hM harmonie0 w^rmmh oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Hooggeëerd publiek Op 30 januari 1993 presenteren wij in café v. Dijk: Circus Fantastico Wij brengen op die avond een zeer gevarieerd circusprogramma met veel humor en veel gevaar. We hebben vernomen dat op diezelfde avond Prins Frank II, Vorst Thijs en Nar Frank afscheid nemen van hun onderdanen. Maar geen zorg. Wij zullen in één van de circusnummers zorgen voor een nieuw trio. Wij hebben als Italiaans circus nu nog maar één probleem. De helft van onze ^nedewerkers spreekt absoluut geen Nederlands en kan daarom niet optreden. Vandaar ook deze oproep. Mensen uit Oostrum: Kinderen, Raad van Elf, Oud-Jeugdprinsen, wie van jullie zou één keer op willen treden in een circus. Nu heb je de kans. Schrijf of bel even om je op te geven. Lever je briefje in bij de redaktie van het Oostrums Weekblad (Wester Thienweg 11) onder vermelding van 'Circus Fantastico' of bel 85620. Opgeven kan tot 17 januari. Tot ziens! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7 OPGERICHT- T 1918

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 7