karakter gaan bepalen van de manier waarop je kind over God, over Jeuzus, denkt. Wil een kind ooit tot geloven komen, tot beleven van dat geloof, dan zal het daarmee van jongsaf aan vertrouwd gemaakt moeten worden; en kinderen zijn daar gevoeliger voor dan wij denken. Denk nooit dat je een kind te vroeg met al deze zaken conforteert. Een moeder drukte het aldus uit: "Kindje Hoe kan ik je God toch verklaren? Hoe leer ik je dat Hij bestaat? Hoe raak je vertrouwd met de feiten waarom het Hem wezenlijk gaat? Wat zal ik je allemaal zeggen? Of.... moet ik toch zwijgen misschien en jou door mijn "zijn" in je leven gewoon iets van Hem laten zien? De warmte, waarmee ik je koester, de innige klank van mijn stem.... zijn dat soms de eerste signalen die jij zo toch opvangt van Hem? De glimlach, waarmee ik je aankijk, de zorgen, waarmee ik je omgeef, de liefde, waarmee ik mijn leven bewust met het jouwe verweef.... Zó kan God niet vreemd voor je blijven! Zó mag je Zijn trouw ondergaan! Zó leer je vanzelf als een wonder tóch iets van Gods wezen verstaan!" Sjef en Tiny, ik wens jullie van harte toe dat jullie erin zullen slagen van dit nieuwe leven iets wondervol moois te maken. Sjef en Tiny, van harte profi ciat met jullie nieuwe rijkdom, met jullie tweede kind, met LIZZY. Moge LIZZY temidden van jullie opgroeien tot een blij, gelukkig kind en mogen jullie zelf veel vreugde aan haar blijven beleven. Onze beste wensen voor jullie allen. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OOSTRUM HARMONIE Maandag 11 januari: 19.30 uur Repetitie begeleiding zangkoren (in de kerk). 20.00 uur Repetitie gehele orkest (gemeenschapshuis). Woensdag 13 januari: 18.30 uur Repetitie leerlingen tamboerkorps. 19.30 uur Repetitie tamboerkrops. Donderdag 14 januari: 20.15 uur Bestuursvergadering. 6 o 1918

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 6