Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 9-17 januari Gest. jaardienst Jacobus Wilms en Wilhelmina Lemmen, overl. ouders Graat-Verhaag, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen Jaardienst Lei Janssen, jaardienst overl. ouders v.d. Hoogenhof-Spreeuwenberg, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. Koor) Tot zekere intentie Voor de familie T. Tot intentie van de L.V.B. Overl. familie Thielen-Steeghs Voor 'n zieke Hanneke van Arsen-van Soest Overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps, Sjeng v.d. Pasch, Nel v.d. Berg-Linskens, overl. ouders Poels-Janssen, jaardienst Mia Hermans-Voermans, Giel Vennekens en echtegenote en wederzijdse familie (Koor: Zangertjes van Sint Frans) Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Dinsdag 19.30 u. Vreugdevol nieuws! Sjef en Tiny Martens-van de Munckhof, van Witte Vrouwenstraat 28, laten ons weten dat zij blij en gelukkig zijn met hun tweede kind, LIZZY, zusje van Luuk. Zomaar, na al die maanden van gespannen verwachting, een klein, levend mensenkind in je armen te mogen houden, waarvan je trots zegt: ons kindonze dochter... moet wel een geweldig moment zijn in het leven van de ouders. Samen mogen zij nu voor LIZZY gaan zorgen. Een geweldige opdracht, maar ook een heerlijke opdracht dat God dit kind, dat ook Gods kind is, aan jullie heeft toevertrouwd om het voor Hem op te voeden. En juist die eerste jaren zijn zo belangrijk. Jullie doen en laten zullen toch het 5 Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. 19.30 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Callista Smedts, Lonneke van Asseldonk, Kim Her mans, Karlijn Jacobs Maud Kessels, Maud Lepsi, Susan Janssen, Annet Jeucken Ursula Cornelissen, Yvonne Thielen, Bianca en Saskia Janssen Maike Koch, Marjolijn Moraal

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 5