Aldewieverbal: zaterdag 6 februari - gemeenschapshuis, met het uitkomen van het boerebruidspaar 1993. De Boerebruiloft wordt dit jaar georganiseerd door de buurtvereniging "Vriendschap door Samenwerking". Receptie Prins: zondag 14 februari Prins ?café-zaal van Dijk. Carnavalsconcert: maandag 15 februari - gemeenschapshuis. Dit concert wordt verzorgd door Harmonie "Sub Matris Tutela". Wij kunnen dit concert van harte aanbevelen, een unicum in deze regio. Vrijdag 19 februari: Opening carnaval bij het "Aostrums Bolwerk 's mid dags. Schoolcarnaval 's middags. Zaterdag 20 februari: Installatie prins op het gemeentehuis te Venray 's middags. 's avonds jeugdbal in café-zaal van Dijk. Zondag 21 februari: H. Mis 's morgens. Receptie jeugdprins café-zaal van Dijk voormiddag. Optocht 's middags, 's Avonds Jeugdbal bij café-zaal van Dijk. Carnavalsbal in het gemeenschapshuis. Maandag 22 februari 's morgens - de prins gaat op ziekenbezoek in het ziekenhuis te Venray. Peuterbal in café-zaal van Dijk. 's middags: deelname optocht Venray. 's avonds jeugdbal in café-zaal van Dijk. Carnavalsbal in het gemeenschapshuis. Dinsdag 23 februari: 's morgens peuterbal met traktatie - gemeenschaps huis. 's middags jeugdboerebruiloft in café-zaal van Dijk. Boerebruiloft in het gemeenschapshuis, 's Avonds carnavalsbal in het gemeenschapshuis. -Optocht - Optocht - Optocht - Optocht - Optocht - Optocht- De muziek lupt vurop jp. de prinsewaage sluut de reej en dor tussenien zien nog schonne plekskes vreej. Ook dit jaar doen we weer een oproep om in grote getale aktief deel te nemen aan de optocht op carnavals-zondag. Van de deelnemers horen we ieder jaar weer na afloop dat het zo "verrekte plezierig was". Dus... Zijn er reeds vast omlijnde plannen neem dan contact op met Wim Nielen, tel. 82569 voor opgave. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 17 f

Oostrum's Weekblad | 1993 | | pagina 17