Gemeente Venray Publikatie Afsluiting kruispunt Wanssumseweg/Witte Vennenweg/Mgr. Hanssenstraat. Het Zuiveringschap Limburg legt een nieuwe transportleiding aan voor het rioolwater. Deze leiding moet onder de Wanssumseweg door worden gelegd. Hiervoor zal de leiding onder de weg door worden geperst en zullen aan beide zijde van de weg werkputten worden gegraven. In verband met deze werkzaamheden zal het noodzakelijk zijn om de Mgr. Hanssenstraat en de Witte Vennenweg geheel of gedeeltelijk nabij de kruising met de Wanssumseweg af te sluiten. Het werk zal in vier fasen worden uitgevoerd. -Deze worden hieronder beschreven evenals de bijbehorende afsluitingen an wegen en ingestelde omleidingen. De faseringen voor het maken van doorpersingen en het leggen van een transportleiding vanaf het gemaal langs de MGR. Hanssenstraat ter hoogte van de Hoefslag tot de spoorweg kruising in de Witte Vennenweg is als volgt: Fase 1:11 januari t/m 30 januari 1993 Doorpersing onder de Provinciale weg: Éénrichtingsverkeer op de Mgr. Hanssenstraat, waarbij inrijden vanaf de Provinciale weg niet meer mogelijk is; Éénrichtingsverkeer op de Witte Vennenweg waarbij uitrijden naar de Provinciale weg niet meer mogelijk is. Omleidingsroute is aangegeven. Fase 2: 20 januari t/m 05 maart 1993 Doorpersing onder de Oostrumsche Beek en het leggen van de trans portleiding in de Mgr. Hanssenstraat vanaf het gemaal tot de Provinciale weg: Afsluiten Mgr. Hanssenstraat voor alle verkeer vanaf de Hoefslag tot de Provinciale weg. Omleidingsroute is aangegeven. •ase 3: 01 maart t/m 12 maart 1993 Aansluiten van de transportleiding op de doorpersing onder de Provinciale weg en aanvangen met het leggen van de transportleiding in de Witte Vennenweg: Éénrichtingsverkeer op de Mgr. Hanssenstraat, waarbij inrijden vanaf de Provinciale weg niet meer mogelijk is; Éénrichtingsverkeer op de Witte Vennenweg waarbij uitrijden naar de Provinciale weg niet meer mogelijk is. Omleidingsroute is aangegeven. Fase 4: 01 maart t/m 16 april 1993 Leggen transportleiding in de Witte Vennenweg: Éénrichtingsverkeer op de Witte Vennenweg vanaf de Oirloseweg tot de

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7