een aansluitende periode van 20 jaar. Mede door de landelijke wettelijke voorschriften is dit gewijzigd. Thans is het zo dat, na vestiging van het graf recht voor 20 jaar, steeds verlenging mogelijk is voor 10 jaar. In bijzondere gevallen is verlenging mogelijk voor 5 jaar. Indien wordt opgegeven dat geen verlenging gewenst wordt, betekent dat niet dat meteen tot ruiming zou worden overgegaan. Het betekent wel dat de grafruimte vervalt aan de kerk en dat, indien daartoe aanleiding bestaat, het kerkbestuur vrij is om de (wettelijk vereiste) procedure tot ruiming in gang te zetten. Tenslotte wordt nog aandacht gevraagd voor het volgende. Aan het com pleteren en verwerken van de benodigde gegevens is veel zorg, aandacht en tijd besteed. Echter, ondanks alle zorgvuldigheid is het natuurlijk niet uit gesloten dat in een enkel geval een misverstand zou kunnen zijn ingeslopen. Bij voorbaat vragen wij daarvoor uw begrip. Wilt u in een dergelijke situatie even contact opnemen? Mocht u over het voorgaande nog vragen of opmerkingen hebben, dan kunt u daarover contact opnemen met de Heer H. Pluk, Mgr. Hanssenstraat 38, tel. 81705. Door de Heer Pluk wordt mede de grafrechtenadministratie ver zorgd. Maar u kunt met vragen of opmerkingen natuurlijk ook altijd terecht bij het kerkbestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- E(N] EElf^J ©tPxaXFiTraECF" 6 O O O o o o Wensen jullie de spelers en leiders van het 4de elftal O O O O O O

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6