Donderdag 09.00 u. Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Vrijdag 09.00 u. Toos Bernaerts Zaterdag 19.00 u. Gest. jaardienst Jacobus Wilms en Wilhelmina Lemmen, overl. ouders Graat-Verhaag, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zondag 08.30 u. Noud. v.d. Mortel, Tom Rouwette, Roel v.d. Berg, Niels Nielen 10.00 u. Kim Hermans, Karlijn Jacobs, Ursula Cornelissen, Yvonne Thielen Attentie ,i de kerstnachtmis zijn de twee eerste banken links tot kwart over tien gereserveerd voor hoogbejaarden en gehandicapten. Na kwart over tien kan iedereen daar plaats nemen. Bedankt! Heel hartelijk dank voor de vele Kerst- en Nieuwjaarskaarten en geweldige wensen. U zult het mij wel niet kwalijk nemen dat ik langs deze weg U allen van harte dank; en mijn beste wensen ook voor U allen in 1993. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Grafrechten begraafplaats Trans Cedron Eerder werd in dit Weekblad medegedeeld dat nog zou worden terug gekomen op een aantal zaken m.b.t. de begraafplaats Trans Cedron en met name de grafrechtenregistratie. In de voorbije periode is hard gewerkt aan de grafrechten-administratie. Allereerst is een inventarisatie gemaakt van alle begravingen op het kerkhof, met daarbij, voor zoveel nodig in dit verband, de thans bekende gegevens van nabestaanden. Vervolgens is een overzicht opgesteld van die begra vingen, waarvan de grafrechten verlopen zijn en die (nog) niet werden verlengd. Hieraan werd veel zorg en tijd besteed, vooral ook omdat in een aantal gevallen sprake was van sterk verouderde gegevens. De werkzaamheden zijn thans zodanig afgerond dat begonnen is met het aanschrijven van die nabestaanden van begravingen waarvan de graf rechten verlopen zijn. Aanschrijving vindt plaats middels een brief met een daarbij behorend opgaveformuiier. Ook vanaf deze plaats vragen wij ieders medewerking door er voor te zorgen dat het opgaveformuiier tijdig ingevuld geretourneerd wordt. Ten aanzien van de verlengingen kan nog het volgende worden opgemerkt. In het verleden was het zo dat grafrechten werden gevestigd voor 20 jaar (vóór 1961 was dat 50 jaar) waarna eenmalig verlenging mogelijk was voor

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5