Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Hoi Oostrumse Jeugd, Gelukkig is het weer bijna carnaval. De komende weken zal er steeds vaker iets over te lezen zijn in dit blad. Maar dit stukje is alleen nog maar voor de meisjes die voor het tweede jaar van de lagere school af zijn (13-14 jaar) en voor iedereen die voor het eerste jaar van de lagere school af is (12-13 jaar). De eerste groep krijgt de kans om lid te worden van de Jeugd Raad van Elf. Als je dit wilt of je wilt wel eens horen wat dit voorstelt, kom dan op 6 januari om 19.00 uur naar Café v. Dijk. Hoor je bij de tweede groep dan kun je op carnavalsdinsdag meedoen met de jeugdboerebruiloft. Elk jaar weer een heerlijk feest. Om je hiervoor op te geven moet je op 6 januari om 19.30 uur bij Café v. Dijk zijn. Als je bij één van deze groepen hoort, laat deze kans dan niet voorbij gaan om op een manier carnaval te vieren, zoals je nooit meer kan. Kun je op 6 januari niet, maar wil je je toch opgeven, bel dan naar Renate (1 23 18) of Lizette (8 56 20). Tot ziens Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval Jeugdcarnaval -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zitting op vrijdag 8 en zaterdag 9 januari Kaartjes voor deze avonden zijn te koop bij het Allemans-Café te Oostrum en op het adres Randenrade 50, tel. 84114. Aanvang beide avonden 20.00 uur in het gemeenschapshuis (zaal open om 19.00 uur). C.V. "de Karklingels wenst u allen een zalig kerstfeest, fijne kerstdagen en een voorspoedig en gezond 1993. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 19 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 19