QAArnomu, Stui MUZIEKVERENIGING OOSTRUM-VENRAY Zondag 20 december: 19.30 u. Kerstviering m.m.v. de Eikenhofkapel (zie elders in dit blad). Maandag 21 december: .^19.00 u. Groepsrepetitie houtinstrumenten. v 20.00 u. Repetitie orkest. 21.15 u. Groepsrepetitie koperinstrumenten. Woensdag 23 december: 18.30 u. Bijeenkomst met ouders van de leerlingen tamboerkorps. 19.30 u. Repetitie tamboerkorps. Donderdag 24 december: 22.00 u. Kerstconcert. Agenda januari 02 jan.: Oud papier ophalen. 03 jan.: Nieuwjaarsconcert. 14 jan.: Bestuursvergadering. 17 jan.: Officiële viering 75-jarig bestaan en inzegening vaandel. Aan de ouders en kinderen Hierbij delen wij jullie mede, dat de IVM-cursus dit jaar geen doorgang zal vinden, in verband met te weinig aanmeldingen. Volgend jaar proberen we het nog een keer en we hopen dat het dan wel zal lukken. Wij wensen de kinderen die nu dan toch in Venray de IVM-cursus gaan volgen, heel veel ^succes. Bestuur Harmonie Nieuwjaarsconcert Harmonie Sub Matris Tutela Op zondag 3 januari houdt Harmonie Sub Matris Tutela in het Gemeenschapshuis te Oostrum het traditionele Nieuwjaarsconcert. De Harmonie, die onder leiding staat van Piet Poels, brengt deze keer een concert in Weense stijl. Aan het einde is er een gezamenlijk optreden van het concert en het tamboerkorps. Het tamboerkorps sluit het officiële ge deelte van het concert af. Daarna krijgt de Eikenhofkapel de gelegenheid de sfeer verder te verhogen. Er is dan voor de bezoekers alle gelegenheid om, met een glas in de hand, elkaar het beste toe te wensen voor het nieuwe jaar. Het optreden van Sub Matris Tutela begint om 11.30 uur. Tegen 13.30 uur sluit de Eikenhofkapel het nieuwjaarstreffen af. Voor nadere inlichtingen: Sraar Kessels, tel. 04780 - 80360. 9

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 9