baar voor is. Toch zou ik U willen vragen om haar ook dit jaar met Kerstmis niet te vergeten, leder jaar hebben de mensen van Oostrum, haar geboorte dorp, haar een vorstelijk Kerstgeschenk kunnen aanbieden, in de vorm van een geldbedrag, dat aan haar persoonlijk wordt overhandigd. Als we allen wat bijdragen, kunnen we ook dit jaar weer een mooi bedrag aan haar overmaken en kan zij haar stakkers weer blij maken. Het is bij haar in goede handen en zij heeft het hard nodig voor haar vele gehandicapte kinderen. U kunt Uw bijdrage storten in de offerblok in de Maria-kapel, achter in de kerk. Niet vergeten! Hartelijk dank! Zalig Kerstfeest, Zalig Nieuwjaar! ^Namens ons Kerkbestuur en onze Financiële Commissie, wens ik U allen een Zalig Kerstfeest, fijne Kerstdagen en een voorspoedig, vreugdevol 1993. Bedankt voor alle steun en medewerking in het afgelopen jaar. uw pastoor Boeteviering In dit weekend (19 en 20 december) zal in alle H. Missen een boeteviering verwerkt worden als voorbereiding op het feest van Kerstmis. Administratie gezinsbijdragen Ook dit jaar hebben vele parochianen spontaan toegezegd een vrijwillige bijdrage te zullen verlenen aan onze parochie. Ook U bent er ongetwijfeld van overtuigd dat een parochie jaarlijks voor vele uitgaven staat; met veel vrijwilligerswerk proberen wij deze kosten zo beperkt mogelijk te houden. Zonder financiële bijdragen kunnen wij echter niet rondkomen. Het stemt tot tevredenheid dat wij van velen reeds een bijdrage mochten ontvangen; waarvoor onze oprechte dank. Van een aantal Uwer mochten wij nog geen bijdrage ontvangen. Vandaar dat wij U middels dit berichtje hieraan willen herinneren. U kunt Uw bijdrage voldoen door: - overboeking op bankrekening 14.00.01.832 ten name van Adm. Gezins- bijdragen Par. O.L. Vrouw Geboorte; bank: Rabobank Oostrum; - overboeking ten gunste van postbanknummer: 102.65.67 t.n.v. Rabobank Oostrum, s.v.p. vermelden: t.g.v. Adm. Gezinsbijdragen 14.00.01.832; - Uw bijdrage in een enveloppe te deponeren in een speciale offerblok achter in de kerk. In verband met de jaarafsluiting stellen wij het op prijs Uw bijdrage voor eind december te mogen ontvangen. Het is ook mogelijk Uw jaarlijkse bijdrage om te zetten in een jaarlijkse lijfrente. Deze méérjarenverplichting kan voor U een fiscaal voordeel beteke nen. Voor nadere informatie kunt U kontakt opnemen met: J. Janssen, Stations weg 138a, 5807 AD Oostrum, tel. 04780 - 8 35 55. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7