Hermanussen-Hendrix,Jan Cornelissen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gemengd Koor). Misdienaarsbeurten Zaterdag 19 december 19.00 uur: Saskia en Bianca Janssen, Callista Smedts, Lonneke van Asseldonk Zondag 20 december 08.30 uur: Fieke Basten, Linda v.d. Wielen, Iris van Dijk, Judith Philipsen Zondag 20 december 10.00 uur: Ursula Cornelissen, Lizette Janssen, Gwenda Nielen, Bianca Camps Donderdag 24 december 19.00 uur: Saskia en Bianca Janssen, Linda Stammen, Fieke Basten, Marjolein Moraal, Lizette Janssen, Linda v.d. Wielen, Maud Lepsi Donderdag 24 december 22.30 uur: Callista Smedts, Kim Hermans, Karlijn Jacobs, Ursula Cornelissen, Yvonne Thielen, Nicole van Osch, Bianca Camps, Susan Frederix Vrijdag 25 december 10.00 uur: Maud Kessels, Susan Janssen, Annet Jeucken, Judith Philipsen, Iris van Dijk, Kim Kessels Kerkdiensten met de Kerstdagen 1) De Kerstgezinsmis, donderdagavond 24 december, om 19.00 uur. Veel kinderen van onze Basisschool doen aktief mee aan deze viering. Het zal wederom een viering worden met volop licht, en daags erop zult U in de huiselijke kring nog kunnen genieten van dit licht van deze gezins mis. Voor deze gezinsmis zullen leden van onze gezinsmiscommissie U bij de ingang van de kerk gratis een boekje aanbieden, waarin de volle dige tekst van deze viering staat afgedrukt, alsook alle liederen, ook die liederen door U allen kunnen worden meegezongen. Deze viering zal worden opgeluisterd door ons koor "Harmony" en het Jeugdorkest "Euterpe" van Venray. Vanaf 18.30 uur Kerstmuziek. Behalve voor de kinderen die aktief meedoen aan deze viering, zijn er geen plaatsen gereserveerd. 2) De zgn. Nachtmis, donderdagavond om 22.30 uur. Deze H. Mis wordt opgeluisterd door ons Gemengd Koor en onze Harmonie. Vóór de Nacht mis (vanaf 22.00 uur) Kerstmuziek. Er zijn ook in deze H. Mis geen plaatsen geserveerd, behalve de eerste bank links voor gehandicapten. 3) Eerste Kerstdag (vrijdag 25 december) is er maar één H. Mis en wel om 10.00 uur. Deze wordt opgeluisterd door ons koor "Harmony". Kerstgeschenk voor onze Oostrumse missiezuster: Truus Lemmens U hebt dit jaar Zuster Truus Lemmens al bijzonder goed bedacht. En U hebt wel in het Oostrum's Weekblad kunnen lezen dat zij U daar geweldig dank- 6

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6