Het meeste werk kwam op haar neer. TONNY, daarvoor onze hartelijke dank. Ook mevr. Lily Langenhuizen hartelijk dank. Zij was de laatste twee jaren een enorme steun voor Tonny. I.v.m. verhuizing naar Venray gaat zij ook de redactie verlaten. Damers, DANKJEWEL. Jullie stonden zoveel jaar 51 weken per jaar klaar voor de Oostrumse dorpsgemeenschap. Wij wensen de nieuwe redactie: Mia Hoitackers en Jan Kreutz veel succes toe. Het inleveradres blijft: Westerthienweg 11 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Maria Basisschool Oostrum Kinderpostzegelaktie 1992 «^Geachte inwoners van Oostrum ^Zoals U zeker gehoord zult hebben, is er met de organisatie rondom de kinderpostzegels dit jaar het een en ander mis gegaan. Nadat ik de zending kinderpostzegels heb ontvangen bleek na controle deze niet compleet en soms zelfs overkompleet te zijn. Met de jongens en meisjes van groep 8 heb ik toen afgesproken om de geleverde bestellingen bij U te bezorgen tot uiterlijk 2 december. De bestelkaarten van de niet ontvangen bestellingen of foute bestellingen heb ik getourneerd aan de S.K.N. te Leiden. Genoemde stichting heeft toegezegd ervoor te zullen zorgdragen dat, indien mogelijk, de bestellingen alsnog vanuit Leiden bij U bezorgd zullen worden. Levert de bestelling of de betaling een probleem op, dan kunt U reclameren via de klachtenlijn: 06 - 8 21 23 49 (40 ct. per min.). De S.K.N. heeft mij per brief laten weten de gang van zaken te betreuren en alles op alles te zetten om de geconstateerde problemen in de toekomst te voorkomen. Mochten er nog vragen of onduidelijkheden bestaan dan kunt U contact opnemen met Maria Basisschool Oostrum: tel. 8 17 10 s.v.p. na schooltijd. H. Hermsen, groeplkr. gr. 8 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda december 1992 17 dec.: Kerstviering, L.V.B. 30 dec.: Wafelaktie, L.V.B. Januari 1993 03 jan.: Nieuwjaarsconcert, Harmonie. 8-9 jan.: Zittingsavonden. 17 jan.: Viering 75-jarig bestaan en inzegening vaandel, Harmonie. 23 jan.: Prinsebal. 30 jan.: Jeugd Prinsebal. 31 jan.: Liedjesmiddag. 31 jan.: Indoortoernooi, T.C. Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3