Kerkdorpen Ondernemers St. Nicolaas Aktie Prijzenfesival De ondernemers van de kerkdorpen sloten hun zeer succesvolle St. Nikolaas Aktie af met een grandioze prijsuitreiking in café Zaal Roeianzia te Ysselsteyn. Honderden belangstellenden kwamen de uitreiking bijwonen. Iedere bezoe ker kreeg een gratis lot voor het Rad van Avontuur. Talloze gratis prijzen werden verloot en weggegeven met twee extra prijzen. - een pakket van zaal Roeianzia werd gewonnen door Fam. Emons te Oostrum en - een reischeque t.w.v. fl. 450,- door Fam. Gommans te Oirlo. Ook werden de 33 prijzen uitgeloot van de St. Nicolaas Zegel-Aktie met de Navolgende prijswinnaars. 1e prijs Reis naar Wenen: 2e prijs mountain bike: 3e prijs stereo: 4e prijs cheque f. 450,-: 5e prijs v.h. Cuypers Rijwielh.: 6e prijs Wolschuur de Blakt: 7e prijs P. Rutten Stomerij: 8e prijs Wilbert Achten Vakfot.: 9e prijs M. Fleurkens 4=6: 10e prijs L.L.T.B.: 11e prijs Fa. Kessels Pro-vers: 12e prijs Kopak H. Seuren: 13e prijs Electro Gommans: 14e prijs Total Tankstation: 15e prijs Versieyen Oirlo: 16e prijs Forest Frituur-slijterij: *17e prijs W. Vloet Dameskapsalon: 18e prijs Mini Resto v. Ooi: 19e prijs Herman Verheijen Brood: 20e prijs 't Diepsvrieshuis: 21e prijs Biermann-v.d. Eijnden: 22e prijs v. Gassel Bakkerij: 23e prijs Herberg de Peel: 24e prijs Jolisa Bruidsmode: 25e prijs Bert Arts Zn. Schild.: 26e prijs Jan Verheijen Brood: 27e prijs Stoffelhoeve Antiekh.: 28e prijs B. v.Vegchel Rijwielh.: G. Reintjes Veulen J. v. Helden Ysselsteyn G. Martens Ysselsteyn Hendrian Kellenaers Hegelsom Netty Jeuken Oostrum 0. Janssen-Jeuken Oostrum G.Jacobs Ysselsteyn W. Frehé Ysselsteyn H. v. Asten Ysselsteyn Fam. Claessens Ysselsteyn A. Bastiaans Oirlo W. v. Dijck Ysselsteyn Fam. Swaghoven Oost rum Fam. Verheijen Oostrum J. Nijsen Veulen H. Bos Overloon T. Knelissen Oostrum J. Philipsen Ysselsteyn H. Linders Ysselsteyn Fam. Langenkamp Leunen Fam. Claessens Castenray Fam. Hendrix Wanssum M. Janssen Heide Annemiek Stiphout Sambeek P. Claessens Ysselsteyn H. Cremers Veulen Fam. Philipsen Leunen H. Derks Oostrum 27

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 27