Voorafgaande wedstrijden behoren alweer toe aan de 2e helft van de team competitie van de VBB. Het 1e en het 2e team vertoeven helaas in de onderste regionen van hun klasse. Het 3e team daarentegen staat momen teel bovenaan in de C-klasse en hopenlijk staan ze daar op het einde van de competitie ook nog. Jongens, volhouden! Inmiddels zijn we, in tegenstelling tot andere jaren al begonnen met de onderlinge competitie. Dit om de drukte op het einde van het seizoen te verminderen en om onze 3 nieuwe leden al een kans te geven hun kunnen te tonen. Ook op het gebied van de andere sporten waren we afgelopen weken aktief. Enkele van onze leden hebben, samen met ZVCO, gevoetbald tegen de veteranen van SVO. Er werd met duidelijke cijfers (4-0) gewonnen. En wie waren de uitblinkers? Onze jaar lijkse uitwisseling met ISV was afgelopen zaterdag in de tennis-hal van het Brukske. Ondanks onze handicap van 4 gekneusde ribben en dat sommige leden gek werden van al die balletjes, konden wij onder luid gejuich we derom de wisselbeker in ontvangst nemen. Ook op individueel gebied was SNA het beste. Pieter, onze nieuwe voorzitter, was 1e bij de heren wat betreft batjes en balletjes. Bij de dames ging de prijs naar iemand anders van ISV. Op de golfbanen waren Hans en Marion, ons jonge echtpaar (per 5-1-93) niet te verslaan. Afgelopen half jaar zeker samen stiekum geoefend. Met gezang (Johan bedankt), een hapje (Chris bedankt) en een blik in de toekomst (Hans achter een (winkel)wagentje, werd deze gezellige avond afgesloten. Voordat we dit jaar afsluiten hebben we, tussen Kerstmis en Nieuwjaar, natuurlijk nog ons 3-banden toernooi. Het deelnemersveld wordt steeds groter. Liefst 16 leden gaan op 28 en 30 december vanaf 19.00 uur, en op 31 december vanaf 11.00 uur strijden om de 6e kampioenstitel drie banden. Tot slot wensen bestuur en leden van SNA, iedereen prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1993. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 26 Wij vragen u er alvast rekening mee te houden dat in de week van Oud Nieuw het Oostrum's Weekblad niet zal verschijnen. Gelieve met het aanleveren van kopij hiermee rekening te houden. Kopij inleveren op zondagavond 20 december 20.00 uur. Westerthienweg 11 te Oostrum r

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 26