Oriëntatieprogramma's/Cursussen voor mensen zonder werk. De Stichting RISC, afdeling Werklozenwerk, start in januari met de volgende oriëntatieprogramma's: oriëntatieprogramma lassen/metaalbewerken/ GAWALO (gas, water,loodgieten) oriëntatieprogramma bouw/hout oriëntatieprogramma informatica Doel van deze oriëntatieprogramma's is deelnemers kennis te laten maken met technische vaardigheden/ technische beroepen en toe te leiden tot vervolgopleidingen. De programma's zijn kort. In 10 tot 15 weken bent u minimaal 2 dagdelen per week actief aan de slag. Daarnaast worden de volgende cursussen georganiseerd: lassen houtbewerken motorvoertuigentechniek machineschrijven/tekstverwerken basisinformatica/oriëntatie toepassingsprogramma's In de cursus basisinformatica maakt u kennis met de computer en al zijn mogelijkheden, terwijl in de cursus oriëntatie toepassinbgsprogramma's onder meer aandacht wordt besteed aan bestandsbeheer, spreatsheetprogrammatuur. De oriëntatieprogramma's en de cursussen vinden plaats in de leer-/werk- plaatsen van de stichting in Venray of Horst. In deze leer-/werkplaatsen worden ook andere activiteiten georganiseerd, '"Tfcoals bijvoorbeeld kleding maken. Informatie/aanmelding Voor nadere informatie, alsmede aanmelding kent u terecht op de leer-/ werkplaatsen: - Ieer-/werkplaats Venray (adres Prins Bernhardstraat 12a, tel. 04780-87213) - Ieer-/werkplaats Horst (adres Americaanseweg 17 tel. 04709-86089) Voor toezending van de cursusfolder en eventuele andere informatie kunt u terecht bij de stichting RISC, telefoon 04780-86245 (bij voorkeur tussen 09.00 en 11.00 uur). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 21

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 21