Economische vorming agrarische vrouwen Veel agrarische vrouwen hebben naast hun taak in het gezin een belangrijke taak binnen het bedrijf. Niet alleen werkt en denkt ze mee, ze is ook vaak degene, die de financiële administratie behartigt, overleg voert en meebeslist over investeringen en over het bedrijfsbeleid op korte en langere termijn. Agrarische vrouwen zijn zich steeds meer bewust van hun verantwoordelijk- heid voor het reilen en zeilen van het bedrijf. Daarom willen steeds meer v vrouwen goed op de hoogte zijn van alles wat het agrarisch bedrijf aangaat. In de cursus EVAV besteden we uitgebreid aandacht aan de onderwerpen, waar je als agrarische vrouw direct mee te maken hebt. Dat is een breed terrein. Daarbij wordt ook veel aandacht gegeven aan je eigen vorming en er is gelegenheid om met andere agrarische vrouwen te praten. Doel: De cursus EVAV biedt landelijk een uniform aanbod aan boerinnen en tuindersvrouwen op het gebied van: Blok 1 Blok 2 Blok 3 Inhoud: Blok 1 8 dagdelen 8 dagdelen 8 dagdelen Bedrijfsadministratie Regels en wetten rond gezin en bedrijf Bedrijfsbeleid - Sociale vaardigheid - Verkennen van de eigen positie - Beginselen van het boekhouden - Belastingen - Financiële relatie gezin en bedrijf Het landelijk SEV-bureau ontwikkelt het cursusmateriaal. Daarnaast maken zij voor ieder blok een evaluatietoets. Aan deze toets wordt een certificaat verbonden. Drie deelcertificaten geven recht op een landelijk erkend eindcertificaat. Bij voldoende belangstelling wil de V.A.V. Kring Venray op 12 januari starten met blok 1. Duur: Tijd: Dag: Kosten: Opgave: 8 middagen 13.30- 16.00 uur dinsdagmiddag ongeveer 50,00 vóór 9 december bij A. Rutten, Vennenweg 1tel. 81113. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o -V^v

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7