Parochie Kontakt Groep in 1988 werd, aansluitend aan de viering van het gouden jubileum van onze parochie, gekomen tot instelling van het Processie-comité, met als doel om onder verantwoordelijkheid van het kerkbestuur de processies te bevorderen en te stimuleren. In 1989 werd de naam Processie-comité gewijzigd in Bedevaart-comité. De reden voor deze wijziging was gelegen in het feit dat taak en werkzaamhe den verder reikten dan het bevorderen van de processie. Op dat moment werd overigens al onderkend dat mogelijk in de nabije toekomst de taak en werkzaamheden nog verder zouden worden uitgebreid. /n 1991 werd de uitbreiding een feit. Gekozen werd voor wijziging van de naam in Parochie Kontakt Groep. Het streven is om met alle andere vrijwilli gers te werken aan een goede en leefbare geloofsgemeenschap. De doel stelling van de Parochie Kontakt Groep kan als volgt worden omschreven: - bevorderen, stimuleren en bekendheid geven aan de Maria-verering in het algemeen en in Oostrum als Maria-bedevaartsoord in het bijzonder; - het bieden van ondersteuning in de ruimste zin aan kerk en parochie; Conform deze doelstelling wordt concreet gewerkt aan: het organiseren, bevorderen en stimuleren van de processies de organisatie van activiteiten in de maanden mei en oktober ondersteunen/bevorderen kerkelijke activiteiten in zijn algemeenheid *het desgewenst bezoeken van zieken en zij die daaraan behoefte hebben het desgewenst leggen/verzorgen van contacten met nieuwe inwoners het bevorderen en realiseren van vormen van bezinning Bovengenoemde concrete taken worden verzorgd en behartigd door daartoe ^ingestelde werkgroepen. Via de pastorie kan te allen tijde kontakt worden opgenomen met de Parochie Kontakt Groep. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7