Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Oostrum 21 - 29 november. Zaterdag 19.00 u londag 8.30 u. 10.00 u Maandag 9.00 u. Dinsdag 9.00 u. Woensdag 9.00 u. Donderdag 9.00 u. Vrijdag 9.00 u. Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Camps-Wolters, jaardienst Petronella en Gertrudis Derks, Wim Pluk, Wim Heidens, Toon Thielen, overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps, Sjeng v.d.Pasch, Ties Joosten, Huub van de Venne (namens de buurt), Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie, Moeke Vermeulen- Moorrees (Koor Harmony). Overl. ouders Jans-Verheggen, antoon Janssen. Gezinsviering op het feest van Christus Koning en van de H. Caecila (patrones van de kerkmuziek en muzi kanten). Voor de levende en overleden leden van de harmonie, uit dankbaarheid, gest. jaardienst Toon Kleuskens, overl. ouders Jeuken en kinderen, jaar- dienst overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie (Kinderkoor en Harmonie) Tot zekere intentie Jan Verheijen, familie T. Jaardienst overl. ouders Janssen-Tacken Toos Bernaerts-Pander Maat Jaardienst Piet Direks Jaardienst Pirn Peeters, Harry Achten, overl. ouders Sikes-Rutten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Misdienaarsbeurten. Zaterdag 19.00 u. Kim Kessels, Maud Lepsi, Susan Frederix, Maike Koch. Zondag 8.30 u. Callista Smedts, Kim Hermans, Ursula Cornelissen, Bianca Camps. 10.00 u. Noud van de Mortel, Erik Schuurmans, Fieke Basten, Maud Kessels, Koen Hermans. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5