Nobelnieuws Op dinsdag 10 november houden wij weer onze jaarlijkse oliebollenaktie. Vanaf 18.00 uur kan men ons aan de deur verwachten. Ook dit jaar heb ben we weer 5 oliebollen voor de prijs van ƒ2,50. Ruiterclub Nobel Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 8-9 NOVEMBER 1992. Harmonie "Sub Matris Tutela" o.l.v. P. Poels. Toneelgroep "De Vlasbloem 0.1.v. M. v. Bommel. "Daar zat 'm de kneep". Een blijspel in drie bedrijven door P. Joh. Zonruiter. Programma concert en toneel 8 en 9 november 1992. Tamboerskorps 1. Fascinating Rhythm J.G. Schroen 2- Jaws J. Stoffels 3. Samba Brasiliana J. Stoffels 4. Fairest of the Fair (met orkest) J.P. Sousa Harmonie 5. Zustan Tu's NAMI K. Vacek 6. Lustspiel ouverture Keler Bela 7. Gold und Silber Fr. Lehar 8. Magyaren Robert Allmond 9. Pepita Greus P.M. Chovi De Vlasbloem Daar zat 'm de kneep is een blijspel in drie bedrijven. Een fabriek in groente dreigt failliet te gaan omdat de directeur geen beleid kan voeren en niet tegen het personeel kan optreden, dat tot groot ongenoegen van zijn zeer bazige vrouw. De dochter des huizes is het echter met haar vader eens, zij is dan ook zeer geëmancipeerd en wil niet meer naar school. Het kantoor personeel en het huispersoneel van de familie Lens liggen voortdurend met elkaar overhoop. Dan is er ook nog een mijnheer Melkmeijer, wat een slome duikelaar is, maar die zich later ontpopt tot een geboren leider. Tot slot is er een magazijnbediende die plotseling komt opdagen en de zaak bespioneert? Wat dit allemaal voor komische verwikkelingen met zich meebrengt kunt U 8 99

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 8