der goed. ledereen hiervoor hartelijk dank. Wat betreft de actie: "Een kern waar pit in zit" hebben we van de Heidemij nog f 1000,te verwachten. Nu is het speelterrein in de v. Broekhuizenstraat aan de beurt. Voor de redactie van Oostrum's Weekblad zijn wel enkele mensen benaderd maar zonder resultaat. Wel is iemand bereid gevonden het financiële gedeelte voor haar rekening te nemen. Financieel is er weer ruimte voor meer kopij. Voorheen bracht me neer Pastoor een bezoek aan alle nieuwe inwoners van Oostrum. Zowel door zijn leeftijd als door de vele werkzaamheden is dat niet meer mogelijk. Enkele leden van het werkcomité hebben die taak overgenomen. Indien men er prijs op stelt zal hierop een bezoek volgen van iemand van de Parochie- kontaktgroep. Bij de rondgang voor Sinterklaas zal aan alle gezinnen een nieuwe Oostrum's Wegwijzer worden overhandigd. M. Wilms. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 5 nov.: Ledenvergadering OOZO 5 nov.: Tussen kunst en kitsch, L.V.B. 8-9 nov.: Concert- en toneelavonden, de Vlasbloem Harmonie 10 nov.: Cabaret "Mallemoer", O.V.B. 11 nov.: Jaarvergadering carnavalsvereniging "De Karklingels" 14 nov.: Dropping "De Aide Beek" 14 nov.: Vorstenhal te Oirlo 15 nov.: Indoor-dorpentoernooi T.C. Oostrum 22 nov.: B.C.L.-treffen te Maashees 24 nov.: Lezing over dementie, L.V.B. 26 nov.: Sinterklaasavond, O.V.B. 28 nov.: Caeciliaviering Harmonie 29 nov.: Intocht St. Nicolaas 9 dec. Ledenvergadering Rabobank Oostrum 11 dec.: Feest 60-jarig bestaan L.V.B. afd. Oostrum 15 dec.: Kerstviering, O.V.B. 17 dec.: Kerstviering, L.V.B. 20 dec.: Kerstviering, Harmonie 30 dec.: Wafelaktie, L.V.B. 1993 3 jan.: Nieuwjaarsconcert, Harmonie 8-9 jan.: Zittingsavonden 17 jan.: Indoor-toernooi T.C. Oostrum (onder voorbehoud) 17 jan.: Viering 75-jarig bestaan en inzegening vaandel, Harmonie 23 jan.: Prinsenbal 30 jan.: Jeugd Prinsenbal 31 jan.: 4 Liedjesmiddag

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4