stuur en bij Financiële Commissie uitvoerig aan de orde geweest. Overwo gen is daarbij het gegeven dat deze bedragen al gedurende vele jaren op een gelijk niveau zijn gehandhaafd, terwijl tegelijkertijd alle overige kosten belangrijk zijn gestegen. Gelet daarop en bovendien gelet op de hoogte van de thans geldende bedragen, is door het Kerkbestuur, na overleg met de Financiële Commissie, besloten tot aanpassing van deze bedragen als volgt: - de kosten van een gezongen H. Mis (op zaterdagavond of de Hoogmis op zondagmorgen) worden verhoogd van 25,- tot 30, - de kosten van een stille H. Mis worden verhoogd van 12,50 tot 15, - de bijdrage voor de opluistering door het zangkoor van alle rouw- en trouwdiensten wordt verhoogd van 30,- tot 50,- De aanpassing gaat in voor de nieuwe afspraken per 1 november a.s. Over het bovenstaande kan desgewenst nadere informatie worden gevraagd bij het Kerkbestuur. Het Kerkbestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Succes voor Eikenhofkapel De Eikenhofkapel heeft het afgelopen weekeinde met veel succes opgetre den tijdens de Oktoberfeste in de Duitse stad Wittlich. In een totaal gevulde feesttent met 1200 bezoekers wisten zij het publiek tot groot enthousiasme te brengen met hun muzikaal programma. Een programma dat uiteenloopt van Duitse en Tsjechische muziek tot Zuid-Amerikaanse en bigbandmuziek. Onze blaaskapel is daar gepromoot met een Duitse versie van hun naam: die Original Eikenhof Kapelle. Zij hebben wel hard moeten werken voor het succes. Op zaterdagavond hebben zij in totaal 6 uren op het podium gezeten en gemusiceerd. Op zondagmiddag tijdens wederom een bomvolle tent hebben zij daar nogeens 4 uren aan toegevoegd om een commercieel middagprogrammate begeleiden. Verdeeld over de gehele maand oktober vinden in Wittlich optredens plaats van professionele en semi-professionele Duitse blaasorkesten onder andere uit Beieren. Onze Eikenhofkapel heeft zich perfect waargemaakt in dat selecte gezelschap en tot op heden het meeste succes geoogst. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aostrumse Zangkompeneej in Zondagochtendconcert. In het kader van de zondagochtendconcerten 1992/1993 in het CC "De Beejekurf Venray treedt op zondag 1 november a.s. voor u op de "Aostrumse Zangkompeneej". Het concert dat voor de pauze wordt verzorgd door de akkordeonvereniging Helmond A.K. begint om 11.30 uur. Na de pauze, om 12.20 uur treedt voor u aan de Aostrumse Zangkompeneej met

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7