Jan Verheijen, overl. familie Broekmans-Bovee Gest. jaardienst familie Litjens en echtgenoten Tot zekere intentie Eerste vrijdag van de maand Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen Bair van Dijk, Harrie Claessens, Huub van de Venne (namens de buurt), overl. ouders Janssen- Peeters, Lies Janssen-Wolters, Nel v.d. Berg- Linskens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Jan Cornelissen (namens Hendra van Sinderen) Misdienaarsbeurten: Zaterdag 14.00 u. Lisette Janssen, Bianca Camps 19.00 u. Callista Smedts, Ursula Cornelissen, Nicole van Osch, Karlijn Jacobs Zondag 08.30 u. Linda Stammen, Marjolijn Moraal, Iris van Dijk, Judith Philipsen 10.00 u. Irene Camps, Saskia en Bianca Janssen, Lonneke van Asseldonk 15.00 u. Yvonne Thielen, Kim Hermans, Fieke Basten Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze kerk. Allerzielendienst Zondag in de namiddag om 3 uur de Allerzielendienst in de kerk, opgeluisterd door onze Harmonie en ons Gemengd Koor. Na deze dienst in de kerk gaan we voorafgegaan door onze Harmonie naar ons kerkhof, waar onze Harmo nie een laatste groet zal spelen, gevolgd door een lied van ons Gemengd Koor. Laten we zeker op deze dag onze dierbare overledenen niet vergeten. Denkt U allen ook aan de graven! Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Grote vreugde en dankbaarheid om iets wonderlijk moois! Naast vele pijnlijke, droeve dagen heeft Oostrum dit jaar toch ook al veel vreugdevolle dagen gekend. In veel gezinnen was er vreugde, blijheid en dankbaarheid om een wondervol geschenk, om een kind, dat hun gelukkig samenzijn nog kwam versterken. Ook deze week weer mogen we melding maken van zo'n wondervol geschenk, van zo'n heel klein, maar kostbaar wezentje. Daarvoor gaan we naar de Valkenkampstraat 16, waar de gelukkig ouders - Jacqueline en Edgar Leenen - wonen van :LOTTE: hun eerste 4

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4