09 nov. Concert- en toneelavond 11 nov. Kommissie 75-jarig bestaan 12 nov. Bestuursvergadering 16 nov. Algemene ledenvergadering 22 nov. Caeciliaviering 29 nov. Intocht St. Nicolaas Donateursaktie Op zaterdag 31 oktober wordt de jaarlijkse donateursaktie gehouden t.b.v. de harmonie. De minimumbijdrage als donateur is evenals vorig jaar 10,-. De donateurs en de leden van de harmonie hebben vrije toegang tot de r* concert- en toneelavonden op 8 en 9 november a.s. die in samenwerking met toneelgroep de Vlasbloem georganiseerd worden (een donateurskaart geeft toegang voor 2 personen). De entreeprijzen voor niet-leden of niet- donateurs bedraagt op die avonden 6,- per persoon. Met Uw bijdrage ondersteunt U de Oostrumse harmonie en we willen U alvast bij voorbaat hiervoor bedanken. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkberichten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 31 oktober - 8 november Zaterdag 14.00 u. 19.00 u. Zondag Maandag 08.30 u 10.00 u 15.00 u 09.00 u 19.00 u Voor het bruidspaar Hendrix-Jeuken (Koor Harmony) Pierre Jacobs, Toon Janssen en overl. familie, overl. ouders Pelzer-Janssen, Jan Verheijen, Sjang Joosten, jaardienst overleden ouders de Kleijn- Herregraven, Bert Egelmeers, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Wim Heidens, Jan Cornelissen (namens Hendra van Sinderen) Feest van Allerheiligen Jan van de Berg, overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Janssen Overl. familie Verrijdt-de Lauw, Wim Janssen dochter Nelly en overl. familie, overl. familie Lemmens-Stevens, Piet van Hout, Leonard Maas en Maria Martens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Allerzielendienst (Harmonie en Gemengd Koor) Allerzielen Voor allen die vandaag zullen sterven Voor alle overleden parochianen (Gemengd Koor) 3

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3