12.05 uur gelegenheid tot het stellen van vragen en discussie 12.30 uur sluiting door een hoofdbestuurslid Voor de deelneemsters zijn geen kosten verbonden aan deze dag. Wilt u zich in verband met koffie en het aantal zitplaatsen opgeven tot 27 oktober bij B. Direks, tel. 81096. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Vanuit de basisschool Voor het spelen op de speelplaats zijn wij op zoek naar de volgende spel materialen: "foam" ballen skippy-bal plastic rackets "foam" bal springtouwen lolobal skoops schepjes, emmertjes, zeefjes etc (zandbak) loopklossen. Indien U een van deze spelmaterialen kunt missen houden wij ons ten zeerste aanbevolen. Heeft U iets dan kunt u dit bij Ger Mous afgeven. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aan alle agrarische vrouwen en leden van de LLTB van de kring Venray. De vakgroep Agrarische Vrouwen van de LLTB organi seert een avond voor vrouwen en mannen over het thema "Gezinsbedrijf in verandering". U wordt vriendelijk verzocht om deze avond bij te wonen. De avond vindt plaats op 27 oktober a.s. en begint om 20.00 uur in zaa! Roelanzia, Lovinckplein 2, 5813 CC Ysselsteyn (04780-41221). De inleidster is mevr. C. Verwijlen-Delsing. Ingegaan zal worden op de situatie van het gezinsbedrijf zoals die was in het verleden en zoals die nu is. Van daaruit wordt getracht beter zicht te krijgen op de toekomst. Het ondernemerschap voor man en vrouw komt steeds meer in beeld. De thema-avond zal ertoe leiden dat man en vrouw beter zicht krijgen op de veranderingen en de gevolgen voor hun werk, de belangenbehartiging en de onderlinge taakverdeling. Het VAV-kringbestuur van de LLTB kring Venray hoopt u hartelijk welkom te kunnen heten op deze avond. Houdt u dan ook nu reeds deze avond hier voor vrij. Namens de Vakgroep Argrarische Vrouwen. Annie Rutten, tel.: 81113. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7 &e> tuegLp+g.

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7