Oktobermaand - Rozenkransmaand Onze Lieve Vrouw van Oostrum, Moeder van God en Behoudenis der Kranken, wij komen tot U om Uw alvermogende voorspraak in te roepen voor de gehele Kerk en voor alle mensen, ook voor onszelf. Wij smeken dringend om Uw hulp. Iedere dag na de H. Mis van 9.00 uur Rozenkrans gebed, op woensdag onder het Plechtig Lof van 19.00 uur. Komt U ook met ons meebidden? Bidden is nooit geen verloren tijd, kan je alleen maar goed doen, het blijft nooit vruchteloos. Grote vreugde, diep geluk! 1992 Schijnt voor Oostrum een vruchtbaar jaar te zijn. De geboortekaartjes blijven binnenstromen. Maar het is wel al lang geleden dat een geboorte kaartje uit de van Broekhuizenstraat mijn brievenbus vond. Na een lange tijd van rust en stilte nu ook nieuw geluid en nieuw leven in de van Broekhuizen- straat. En wel van een nieuw, jong gezin, dat zich enkele weken geleden in de van Broekhuizenstraat vestigde. En ook weer niet nieuw, want zij zijn altijd met Oostrum verbonden gebleven, ook toen zij de laatste jaren in Venray woonden. Henk en Anita Vaickx-Peeters, van Broekhuizenstraat 42, laten ons weten dat zij op 9 oktober zich mochten verheugen over hun tweede kind, een dochter: MANON, zusje van Patrick. Zij hebben verlangend naar MANON uitgezien en hebben MANON met dezelfde grote liefde en warmte verwelkomd als indertijd haar broertje Patrick. Heerlijk voor een kind, als je met liefde en hartelijkheid ontvangen wordt. En Henk en Anita zelf vinden het geweldig dat zij die liefde en geborgenheid mogen geven aan MANON. Zij vinden het een uitdagende, heerlijke taak. Heerlijk ook als ouders al onmid dellijk op het geboortekaartje de doopnamen van hun kind vermelden; hun kind onder de bescherming van God willen stellen; want nergens is een kind veiliger en geborgener dan in Gods hand. Henk en Anita, van harte proficiat met jullie tweede kind, met jullie dochter MANON. Moge MANON voor jullie een kostbaar geschenk blijven en moge MANON temidden van jullie een stukje paradijs op aarde vinden. Onze beste wensen voor jullie allen. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda oktober november 15 okt: Algemene ledenvergadering V.V. Oostrum 19 okt.: Jeugddorpentoernooi T.C. Oostrum 20 okt.: Uitwisseling met Tienray, O.V.B. 4

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4