Korte samenvatting van de notulen van de openbare vergadering van het Werkcomité Oostrum, welke werd gehouden op dinsdag 8 september j.i. Aangezien beide redactieleden van het Oostrum's Weekblad te kennen hebben gegeven er per 1 januari 1993 mee te stoppen, zullen we naar een nieuwe redactie uit moeten zien. Aan de Jofferspas worden 7 multi-functionele woningen gebouwd door de Woningbouwvereniging Noord-Limburg. Het Werkcomité zal worden uitge breid. Eenieder die zich geroepen voelt om zich daadwerkelijk in te zetten voor onze dorpsgemeenschap kan zich meiden bij de secretaresse: M. Wilms, tel. 83043. Twijfelt U of weet u niet wat het inhoudt, kom dan gerust naar de vol gende vergadering van het werkcomité, welke uitnodiging u hierboven vindt. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Donderdag 8 okt. Zondag 11 okt. 20.15 u. 13.30 u. Maandag 12 okt. Woensdag 14 okt, 20.00 u. 18.30 u. 19.30 u. Bestuursvergadering Kapellenfestival in het gemeenschapshuis georganiseerd door de Eikenhofkapel (zie elders in dit blad) Repetitie orkest Repetitie leerlingen tamboerkorps Repetitie tamboerkorps Agenda oktober 18 oktober Eikenhofkapel Wijchen 24 oktober Eikenhofkapel Wittlich 25 oktober Eikenhofkapel Wittlich 31 oktober Donateursaktie Gemeentelijk muziektoernooi Castenray Afgelopen zondag heeft de harmonie deelgenomen aan dit toernooi. Zowel het te beoordelen werk van het orkest, "Aquarium" van J. de Meij, als het werk van het tamboerkorps, "Jaws" van J. Stoffels, werden door de jury 3 MUZ1EK VERENIGING aAmoynie OOSTRUM-VENRA/

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3