Laten wij met Maria bidden tot God onze Vader. Om geloof en vertrouwen voor jonge mensen, die het vaak niet gemakkelijk hebben: dat zij zich gesterkt weten door onze geloofsgetuigenis en ons meeleven. O.L.Vrouw Behoudenis der Kranken bid voor ons. Door de week, gedurende de oktobermaand, dagelijks na de H. Mis van 9.00 uur rozenkransgebed in de kerk van Oostrum. Bidt U met ons mee - voor het behoud van ons geloof in onze gezinnen. Gezinsmis Zaterdag 26 september weer de eerste Gezinsmis in het nieuwe schooljaar, ^et thema is vanzelfsprekend: "Het nieuwe schooljaar" Deze gezinsmis wordt opgeluisterd door ons Kinderkoor, onder leiding van Ger de Mulder. Wij hopen dan ook vele ouders met hun kinderen te mogen verwelkomen. Helpt U ons ook dit jaar weer van onze loten af? De Grote Clubaktie komt er weer aan. Donderdag 8 oktober 1992. Korfbalvereniging Oostrum QOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING barnes, Je herfstwandeling van dinsdag 6 oktober is verzet naar woensdagmiddag 7 oktober. Wij vertrekken per fiets vanaf de Rabobank om 14.00 uur. Bij onze wandeling in de Nieuwlandse Bossen zal Joof Teeuwen ons begeleiden. Willen de dames die meegaan zich hiervoor opgeven bij A. Theeuwen, tel. 80109 tot 1 oktober. Maandag 26 oktober is er in de Oranjerie te Roermond een ontmoetingsdag voor alleenstaanden. Voor de leden is de bijdrage ƒ11,p.p. (koffie en lunch inbegrepen). Ook niet-leden en alleenstaande mannen zijn welkom. Voor hen is de bij drage 16,— p.p. Hiervoor kunt u zich opgeven tot 10 oktober bij M. Ghielen tel. 10443. Bestuur O.V.B. 5

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5