Therapeutisch cara-zwemmen. Gymnastiek in groepsverband voor mensen met cara en evt. hun partners, is een prettige bezigheid. Vooral als het in water van 34 °C is. Op maandag morgen van 11.15 uur tot 12.15 uur is er een groep in het zwembad de "Sprank". Dit gebeurt onder begeleiding van een zweminstructeur (thera peut). Verdere inlichtingen bij: Mevr. Donders, Mevr. Hulsman Hatendonkstr. 19 Hondsdraf 14 tel.: 84066 Venray. tel.81401 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- De besturen van de Rabobanken Venray en Oostrum hebben de wens uitgesproken, nader te onderzoeken om in 1993 te komen tot een fusie tussen beide banken. Door het samengaan zijn de banken in staat om de kwaliteit van de advisering en dienstverlening verder te optimaliseren. Het voornemen tot samengaan is mede ingegeven door de geografische ligging van de beide werkgebieden, alsook de daarmee samenhangende economi sche en sociale infrastruktuur. In de nieuwe samenstelling van Bestuur en Raad van Toezicht zullen beheerders uit de bestaande colleges van de banken Venray en Oostrum vertegenwoordigd zijn. In de nieuwe organisato rische opzet zal het kantoor Oostrum het volledig dienstenpakket ten be hoeve van haar kliënten blijven voeren c.q. verder uitbouwen. De besturen garanderen in het kader van de voorgenomen fusie de werkgelegenheid voor alle betrokken personeelsleden, en de richtlijnen uit het sociaal plan van de Rabobankorganisatie zullen op de toekomstige fusie van toepassing zijn. De naam van de nieuwe bankcombinatie zal luiden. "Coöperatieve Rabobank Venray-Oostrum B.A.". De beide besturen zijn voornemens om voorstellen in deze dit najaar voor te A leggen aan de ledenvergadering. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Verzekeringspakket biedt gemak en flinke korting Het aanschaffen van een verzekering gebeurt nog heel vaak impulsief. De ene keer wordt een verzekering afgesloten bij de bank, de andere keer bij een assurantie-kantoor of direct bij de maatschappij zelf. Maar ook bij de makelaar of de auto-dealer worden verzekeringen geregeld. Het afsluiten van verzekeringen op deze willekeurige manier heeft twee nadelen: het is ongemakkelijk vanwege de administratieve rompslomp en het is niet de goedkoopste manier. 6 Rabobank Q

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 6