Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van Jan Verheijen oud-bestuurslid en Lid van V.V. Oostrum. Ruim 40 jaar was Jan lid van onze vereniging. Wij verliezen in hem een integer persoon. Wij wensen de familie Verheijen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden V.V. Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 1e Lustrum Aostrumse Liedjesmiddag C.V. "de Karklingels" Op zondag 15 november wordt wederom de Aostrumse liedjesmiddag gehouden in het gemeen schapshuis. Ook dit jaar zijn er twee categorieën waaronder men kan deelnemen: 1eigen tekst en eigen muziek; 2. eigen tekst op bestaande muziek. Inleveren kan tot 16 augustus voor degene waarvan het arrangement nog geschreven moet worden. Voor degene die alles kompleet aanleveren is de uiterste aanleveringsdatum 15 september. Ook dit jaar hopen wij weer de nodige inzendingen binnen te krijgen om zo te komen tot de Aostrumse Karnavalsschlager 1993. Voor inleveren van de liedjes en het verstrekken van informatie kan men terecht bij Bert Linskens, tel. 84079, Math Laurensse, tel. 87531 en Roland v. Soest, tel. 12949. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- HALLO BESTE MENSEN VAN OOSTRUM! Waar mag ik in de toekomst regelmatig op bezoek komen? Sinds enige tijd is mijn bezoekfamilie uit Oostrum verhuisd. Daar ging ik vaak op bezoek, gewoon om een kopje koffie te drinken en een praatje te maken. Ik mis ze nu heel erg. Jullie zullen mij wel kennen, ik ben Wim Aarts ook wel "krulle Wim" ge noemd. Ik loop regelmatig met mijn witte keeshond "Timmy" door Oostrum. Q.s i rv OSIRUM <p

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 5