GEMENGD KOOR OOSTRUM In memoriam Jan Verheijen Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Jan Verheijen organist van het Kerkelijk Gemengd Zangkoor Oostrum. Jan was gedurende ruim 60 jaar verbonden aan het kerkelijk zangkoor, als zanger, dirigent en de laatste 40 jaren als organist. Zijn functie als organist vervulde hij trouw en met veel plezier. Wij kenden Jan als een integer persoon. Altijd stond hij klaar voor ons koor. Altijd was Jan present. Het kwam slechts zelden voor dat hij de repetitie of uitvoering niet kon begeleiden. In februari van dit jaar gaf Jan te kennen dat hij als organist wenste te stoppen. Het was de bedoeling dat Jan zijn "afscheidswedstrijd" zou spelen tijdens de viering van het 50-jarig priesterschap van meneer pastoor. Het heeft echter niet zo mogen zijn. Zijn ziekte verhinderde hem tijdens dit feest achter het orgel plaats te nemen. Wij moeten nu helaas op een andere manier afscheid van hem nemen. Jan Verheijen zal echter nog lang in onze gedachten zijn. Moge hij rusten in vrede. Wij wensen Nelly, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Bestuur, dirigent en leden van het Gemengd Zangkoor Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Met droefheid vernamen wij het bericht van het overlijden van ons lid Jan Verheijen Hij was gedurende 64 jaar lid van onze Harmonie en nog altijd aktief muzikant. Muziek nam dan ook een belangrijke plaats in in Jan zijn leven. Wij danken hem voor zijn loyaliteit aan onze vereniging. Wij wensen Nelly en de kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Bestuur, direkteur en leden Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum 4 '5 aA^no^rue MUZIEKVERENIGING OOSTRUM - VENRAY

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4