Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Callista Smedts, Daphne Reijntjes, Lisette Janssen, Yvonne Thielen Zondag 08.30 u. Martijn Kempen, Maurice van Mill, Emil Moure, Paul van Haeren 10.00 u. Misdienaars van Geijsteren -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- IN MEMQRIAM JAN VERHEIJEN Met grote verslagenheid hoorden wij op donderdag 6 augustus het droevige bericht van het overlijden van Jan Verheijen. Zijn heengaan heeft ons diep getroffen. Wij verliezen in hem een vriend, die op velerlei terrein altijd klaar stond voor de ander. Als geen ander is Jan met de Oostrumse gemeenschap verbonden geweest. Jan de Koster stond midden tussen de mensen en gedurende vele jaren heeft hij zich in diverse functies voor deze gemeenschap ingezet. Jan is actief geweest op diverse terreinen binnen de Oostrumse gemeen schap. Toch heeft altijd met name de muziek een belangrijke rol gespeeld. Zo was hij meer dan 60 jaar lid van de Harmonie Sub Matris Tutela. In die periode heeft hij zich met hart en ziel voor de muziek ingezet. Niet alleen door zijn prominente en trouwe rol in het orkest, maar evenzeer door zijn medewerking in de opvang en begeleiding van jeugdige muzikanten. Voor raad en daad kon iedereen altijd bij Jan terecht. Eveneens meer dan 60 jaar was Jan, als lid van het kerkelijk zangkoor, actief betrokken bij de kerk. Aanvankelijk als dirigent van dit koor, gedurende de laatste 40 jaar als organist. Nooit werd hierbij tevergeefs een beroep op hem gedaan. Jan stond altijd klaar voor zijn muziek in zijn kerk. Zijn muzikale aanwezigheid en bijdrage was gewoon vanzelfsprekend! Voor zijn inzet voor de gemeenschap werd hij begiftigd met de pauselijke onderscheiding PRO ECCLESIA ET PONTIFICE en werd hem de EREMEDAILLE, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in zilver toegekend. Bovendien werd hem, vanwege zijn inzet voor het kerkelijk zangkoor, de Gregorius-onderscheiding toegekend. Met grote dankbaarheid voor alles wat hij voor onze gemeenschap betekende, zullen wij aan hem terug denken. Ons medeleven gaat uit naar Nelly, de kinderen en familieleden, die hem allemaal zo dierbaar waren. Moge hij nu rusten in vrede. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 3