7. Thijs Achten Randenrade 64 7. Janneke de Vries Nijmegen 8. Bas Camps Oost. Thienweg 2 9. Klaar Vollenberg Hatendonkstraat 15 9. Roy Willemsen Jofferspas 4 10. Frank Frederix Flerenpasweg 14 11Mark Lenssen Flatendonkstraat 9 12. Bas Loonen Oirlo Freckenhorst Freckenhorst Ahlen Ascheberg Ascheberg Dorsten Duisburg Voerde 141 141 133 112 112 70 55 49 Er zijn tot nu toe 32 kaartjes teruggekomen uit Duitsland en ingeleverd bij de ADOR-leiding. Als u uw kaartje nog thuis hebt liggen lever het dan snel in bij gieter Gloudemans, bij Nel Vollenberg, of bij Miep Kusters. Dan kunnen we v.e volgende week weer zien hoe ver onze ballonnen zijn gekomen in het oosten. Tot volgende week en niet vergeten om de kaartjes in te leveren. We wachten op een ballonnetje uit Polen of Letland of iets dergelijks. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 't Oostrums Volleybal Festival Sporters, kinderen en bewoners van Oostrum wat was het ondanks enkele buien 'n prachtige dag en voor veel kinderen een groot feest. Dit geeft ons de overtuiging door te gaan met het organiseren van zo'n dag. In september is de eerste bespreking voor volgend jaar al gepland. Bij deze willen wij iedereen bedanken die deze dag een succes hebben laten worden. Dit zijn in totaal ongeveer 'n 40 mensen. Onze dank gaat verder uit naar de sponsors mn. de Rabobank, H. Verheijen en in het speciaal naar Fienry en Marian van het A.M.C. Dit omdat ze buiten de sponsoring van Kindertheater Pimpernel, nog een bedrag voor het goede doel beschikbaar stelden. Ook Henk v. Goch bedankt voor de fijne kleurplaten. Van elke consumptie die verkocht werd, op tf^NaX later bleek 'n oergezellige avond, zouden wij een bepaald bedrag krijgen, 'v Jit was ook de reden dat wij 's avonds een voorlopig bedrag bekend konden maken nl. 2500,00. Na alles uitgeteld en afgerekend te hebben kunnen wij een bedrag van 2900,00 overhandigen aan de Harmonie voor een nieuw instrument. Verder willen wij A.D.O.R. en M.T.C. bedanken die het voor veel kinderen een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Zij konden geschminkt genieten van een kindermarkt, luchtkussen, Pimpernel en een rit op de motoren, Het was perfect. Tot slot, zijn suggesties voor het volgend jaar van harte welkom. Tot volgend jaar. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Harrie Daniëls Willem Creemers 7

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 7