echtgenote en wederzijdse familie Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag v.d. Pasch, Wim Pluk, overl. ouders Vermeulen- Moorrees en dochter Truus, Wim Heidens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, Toon Thielen 09.00 u. Tot zekere intentie 09.00 u. Gerardus v.d. Berg en Gertrudis v.d. Broek 09.00 u. Harrie Claessens 09.00 u. Uit dankbaarheid 09.00 u. Tot zekere intentie 19.00 u. Overl. ouders Camps-Jeuken en Peter Camps, Sjeng Misdienaarsbeurten: Zaterdag 8 augustus 19.00 u. Fieke Basten, Marjolijn Moraal, Nicole v. Osch, Ursula Cornelissen Zondag 9 augustus 08.30 u. Paul de Beer, Emil Moure, Wim Clephas, Paul van Haeren, 10.00 u. Lisette Janssen, Karlijn Jacobs, Daphne Reijntjes, Kim Hermans -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Vanuit de basisschool Op maandag 20 juli heeft mijnheer pastoor samen met de kinderen en de leraren van onze school zijn gouden priesterjubileum gevierd. Op het eind van een mooie Eucharistie-viering zongen de kinderen de blij verraste jubilaris toe. Aansluitend werden de kinderen getracteerd op een heerlijk bakje ijs van Francesca. In alle klassen werd mijnheer pastoor daarna feestelijk ingehaald, gefelici- teerd en toegezongen, waarbij hem door de kinderen zelf gemaakte cadeaus werden overhandigd. Tussen de middag hebben de kinderen een frietje met en een lekkere knak gegeten en werd een beker fris geschonken om de grote dorst te lessen. In aanwezigheid van mijnheer pastoor heeft "Malle Mat" in zaal van Dijk voor de kinderen en de volwassenen, 's middags een spetterend optreden verzorgd. Mijnheer pastoor, namens alle kinderen bedanken wij u nogmaals voor dit prachtige feest, dat wij met u mochten vieren. Wij hopen dat de huidige samenwerking op dezelfde plezierige wijze nog lang voortgezet kan worden. De kinderen van groep 8 hebben de afgelopen week een aantal prima voorstellingen gegeven van de musical "Vreemde kuren". De bejaarden uit het dorp, de kinderen van de basisschool en hun ouders hebben er zichtbaar 4

Oostrum's Weekblad | 1992 | | pagina 4